انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 18 اردیبهشت1403 - 9:41am

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

arash99 نوشته است:
آره داداش شما ازفروشگاه بهار جعبه رو ميتونی بخرى تنوع و کيفيت خوبی داره جعبه هاش توی نت هم سرچ کنی از سايتشم ديدن کن

با درود
ارش جان اگه لینک سایتشو بزارید ممنون میشم

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

یکشنبه 21 دی1393 - 10:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

www.bahar.asia/yl/Products2.asp?pid=266

یکشنبه 21 دی1393 - 10:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام به همه اساتید محترم
من تمام مطالب این تاپیکو مطالعه کردم و قصد ساختشو دارم اما چندتا سوال داشتم در مورد این مدار که ممنون میشم بهش جواب بدین.
بنده مدار آنالوگ 2206 رو درست کردم که دو تا ولوم داره یکی برای تغییر فرکانس و یکی برای اندازه جسم فکر میکنم همون حذف کنندگیش باشه توی فایلی اصلی که تو سایت خارجی دیدم و توی اوایل تاپیک، ما 3 تا خروجی داریم که یکیش فرکانس بالاست میمونه 2 تا ac و dc خروجی ac با یک potتنظیم میشه و خروجی dc با 2 تا pot.
ولوم حذف کننده یا حجم این مدار کدومه؟
برای ایجاد ولتاژ -15 در مدار اصلی چکار باید انجام بدم؟
آیا این مدار با باطری روشن میشه و میشه چند ساعت ردیابی کرد؟

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

سه شنبه 23 دی1393 - 5:32pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
adnistor_6 نوشته است:
سلام به همه اساتید محترم
من تمام مطالب این تاپیکو مطالعه کردم و قصد ساختشو دارم اما چندتا سوال داشتم در مورد این مدار که ممنون میشم بهش جواب بدین.
بنده مدار آنالوگ 2206 رو درست کردم که دو تا ولوم داره یکی برای تغییر فرکانس و یکی برای اندازه جسم فکر میکنم همون حذف کنندگیش باشه توی فایلی اصلی که تو سایت خارجی دیدم و توی اوایل تاپیک، ما 3 تا خروجی داریم که یکیش فرکانس بالاست میمونه 2 تا ac و dc خروجی ac با یک potتنظیم میشه و خروجی dc با 2 تا pot.

دوست عزیز از روی فایل سهیل و از صفحه 1 دانلود کنید و با باطری 12 ولت یا 9 کار میکنه بسته به باطری حداقل 2ساعت کار میکنن برای حجم گیری از دیوتی سایکل استفاده کنید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

سه شنبه 23 دی1393 - 6:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:
سلام به همه اساتید محترم

دوست عزیز از روی فایل سهیل و از صفحه 1 دانلود کنید و با باطری 12 ولت یا 9 کار میکنه بسته به باطری حداقل 2ساعت کار میکنن برای حجم گیری از دیوتی سایکل استفاده کنید

اقا سهیل اون قسمتی که باید بهش ولتاژ منفی داده بشرو حذف کرده یعنی برای ردیابی احتیاجی به اوت دو تا pot نداری؟؟
دیوتی سایکل فقط در موج مربعی هستش که میشه تغییر داد پس موج سینوسی چی؟؟

سه شنبه 23 دی1393 - 6:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:
سلام به همه اساتید محترم

اقا سهیل اون قسمتی که باید بهش ولتاژ منفی داده بشرو حذف کرده یعنی برای ردیابی احتیاجی به اوت دو تا pot نداری؟؟
دیوتی سایکل فقط در موج مربعی هستش که میشه تغییر داد پس موج سینوسی چی؟؟

دوست عزیز بخش انالوگ مدار دقت خوبی نداره و برای افزایش و ایجاد ولتاژ منفی استفاده شده ست که نیازی بهش نیست.

با تنطیم عرض موج مربعی حلالت های حذف کنندگی رو میتونین امتحان کنید. موس سینوسی این فانکشن دقت کافی رو نداره.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 23 دی1393 - 6:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بسیار ممنون مهندس فقط یک سوال دیگه داشتم اونم آینه که برای ردیابی فقط از همون موج مربعی استفاده کنیم جواب گو نیازمون هست؟؟

سه شنبه 23 دی1393 - 7:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

adnistor_6 نوشته است:
بسیار ممنون مهندس فقط یک سوال دیگه داشتم اونم آینه که برای ردیابی فقط از همون موج مربعی استفاده کنیم جواب گو نیازمون هست؟؟

بله از موج مربعی با دیوتی سایکل زیر 5 درصد استفاده نمایید.
بنده مهندس نیستم.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

سه شنبه 23 دی1393 - 7:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ممنونم
حالا شاید مهندس نباشید اما همین که این همه اطلاعات دارید از یک مهندس چیزی کم ندارید دوست عزیز :)

سه شنبه 23 دی1393 - 7:23pm
استاد
استاد

Soheil2014 نوشته است:
adnistor_6 نوشته است:

بله از موج مربعی با دیوتی سایکل زیر 5 درصد استفاده نمایید.
بنده مهندس نیستم.

درود بر شما
سهیل جان روش شما برای حذف مگنت یا ذرات با موج مربعی چگونه هست یا اینکه برای حذف ترکیبی از امواج استفاده میکنید

سه شنبه 23 دی1393 - 7:29pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 63 , 64 , 65 , 66 , 67 , 68 , 69 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 24 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure