انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 29 اردیبهشت1403 - 11:26am

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کسی جواب ما رو نداد :
علت هنگ زیاد چیه؟

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

یکشنبه 19 مرداد1393 - 8:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
کسی جواب ما رو نداد :
علت هنگ زیاد چیه؟

شما از کدوم فیبر ساختین؟ چه فیوز بیتی و تو کدوم برنامه تنظیم کردین؟ کنار کریستال چه نوع خازنی به کار بردین؟؟؟؟ اینا رو بگین تا مشکلتون رو بگم.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

یکشنبه 19 مرداد1393 - 8:31pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
Soheil2014 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
دوستان عزیز این از این مدار انتظار زیادی نداشته باشن چون حدود 500متر شعاع و 10 متر عمق میزنه و اینکه همه فرکانهایی که توی قسمتهای دیگه بچه ها گذاشتن با این ردیاب هم جواب میده فقط باید فرکانسهارو گرد کنید مثلا 701.2میشه 701و فرکانس 24.88میشه 25

درود

این هم نیاز ما رو بر اورده میکنه شما بگو 200 متر و 5 متر عمق خیلی خوبه. به نظرم یه موضوع جدید بزنیم که فرکانس ها رو بررسی کنیم. شما دقیقا با چه فرکانس هایی ردیابی کردین و با چه موجی؟ بنده فقط با موج مربعی و سینوسی 5500 هرتز انتن ها هیچ حرکتی نداشتن جز تاثیر نیروی ذهن!!!

دوست من فرکانس پایین استفاده کنید که خطاش خیلی کمه :D من کلا از فرکانسهای زیره صد استفاده میکنم مثلا طلا 20 و مس 13 نقره 86

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 19 مرداد1393 - 12:13am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام به همه...داداش سهیل من به سایتی که معرفی کردین رفتم ومدارشو پیدا کردم ..مدار من که کار میبره وروش کار میکنم اما مدار شما رو هم بزودی میسازم اگه نتیجه داد یک تایپیک دیگه درست میکنم واسش بابت لطفت ممنون با اینکه خیلی از دوستان در موردم بد فکر میکنن برعکس هدف من کمک کردنه@};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

دوشنبه 19 مرداد1393 - 2:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

داوود ززز و رضا وير جان ميشه توضيح بديد اين چيه يون ياب يا ردياپ
http://www.longrangelocators.com/forums ... 392&page=9

دوشنبه 19 مرداد1393 - 2:22am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
Soheil2014 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
دوستان عزیز این از این مدار انتظار زیادی نداشته باشن چون حدود 500متر شعاع و 10 متر عمق میزنه و اینکه همه فرکانهایی که توی قسمتهای دیگه بچه ها گذاشتن با این ردیاب هم جواب میده فقط باید فرکانسهارو گرد کنید مثلا 701.2میشه 701و فرکانس 24.88میشه 25

درود

این هم نیاز ما رو بر اورده میکنه شما بگو 200 متر و 5 متر عمق خیلی خوبه. به نظرم یه موضوع جدید بزنیم که فرکانس ها رو بررسی کنیم. شما دقیقا با چه فرکانس هایی ردیابی کردین و با چه موجی؟ بنده فقط با موج مربعی و سینوسی 5500 هرتز انتن ها هیچ حرکتی نداشتن جز تاثیر نیروی ذهن!!!

دوست من فرکانس پایین استفاده کنید که خطاش خیلی کمه :D من کلا از فرکانسهای زیره صد استفاده میکنم مثلا طلا 20 و مس 13 نقره 86

لطف میکنین کمی بیشتر توضیح بدین.؟ دقیقا با چه موجی؟ دیوتی سایکل؟؟ و ایا کشش انتن ها دقیقا پس از ارسال سیگنال هست یا چه جوری؟؟ تو خونه وقتی که وسایل برقی روشن هستش جواب میده؟؟

دوشنبه 20 مرداد1393 - 4:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014 نوشته است:
delta force نوشته است:
کسی جواب ما رو نداد :
علت هنگ زیاد چیه؟

شما از کدوم فیبر ساختین؟ چه فیوز بیتی و تو کدوم برنامه تنظیم کردین؟ کنار کریستال چه نوع خازنی به کار بردین؟؟؟؟ اینا رو بگین تا مشکلتون رو بگم.

ممنون سهیل جان
من هر دو فیبر رو ساختم هم اونی که شما گذاشتید و هم فیبر اقای هوشی رو . فکر نمیکنم ایراد از فیبر باشه
من هر دکمه رو باید تقریبا 3 ثانیه فشار بدم تا کار کنه
فیوز بیت رو هم اینا زدم:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن , تعظیم آنان همانند خم شدن دو سرکمان است که هرچه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
خشایار شاه

دوشنبه 20 مرداد1393 - 12:14pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
دوستان عزیز از فرکانسهای پایین استفاده کنید و هرچه دیوتی سایکل پایینتر باشه میشه گفت به اهداف بزرگتر متمایل میشه من از دیوتی سایکل 1درصد استفاده میکنم خیلی خوب قیچی میکنه یه فکرایی برای افزایش کاراییش دارم!

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

دوشنبه 20 مرداد1393 - 3:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

alirezaii21 نوشته است:
دوستان عزیز از فرکانسهای پایین استفاده کنید و هرچه دیوتی سایکل پایینتر باشه میشه گفت به اهداف بزرگتر متمایل میشه من از دیوتی سایکل 1درصد استفاده میکنم خیلی خوب قیچی میکنه یه فکرایی برای افزایش کاراییش دارم!

دوست نن شما ساختید. حالشو میبرید. من قاب هم براش ساختم کیبورد خوب هم براش گذاشتم و لی انتن ها تو خونه حرکتی ندارن؟؟؟؟؟؟؟ X_X

سه شنبه 21 مرداد1393 - 3:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

delta force نوشته است:
Soheil2014 نوشته است:
delta force نوشته است:
کسی جواب ما رو نداد :
علت هنگ زیاد چیه؟

ممنون سهیل جان
من هر دو فیبر رو ساختم هم اونی که شما گذاشتید و هم فیبر اقای هوشی رو . فکر نمیکنم ایراد از فیبر باشه
من هر دکمه رو باید تقریبا 3 ثانیه فشار بدم تا کار کنه
فیوز بیت رو هم اینا زدم:

اگه از فیبری که بنده گذاشتم استفاده میکنین:

1- خازن های کنار کریستال (دوخازن) هر دوشون رو بردار نیازی نیست.

2- فیوز بیت ها رو طبق تصویر زیر در برنامه Extreme burner avr اینطوری بزن. یا تونرم افزار خودت اینکارو بکن.

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

سه شنبه 21 مرداد1393 - 3:57pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 45 , 46 , 47 , 48 , 49 , 50 , 51 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure