انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 12 اردیبهشت1403 - 12:24pm

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

از این فانکشن میشه در فرکانس بالا و تقویت شده و به عنوان سگ دور کن استفاده کرد.(در مواقعی واقعا به درد می خوره.

در ضمن یه کلید هم به عنوان مد فیلتر میشه ازش استفاده کرد.

ایمان , راستی و خوش رویی = گنج واقعی

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 3:36am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014 نوشته است:
از این فانکشن میشه در فرکانس بالا و تقویت شده و به عنوان سگ دور کن استفاده کرد.(در مواقعی واقعا به درد می خوره.

سهیل جان سگ که با یک چوبم میشه دور کرد فانکشن نمیخواد که :D
این فیلتر با امپ آمپ میشه بزارین ببینیم چطوری پیکر بندی شده شاید بشه یک کاری کرد معمولا فیلتر های فعال برای این کار مناسب نیستن ولی کلا ایده فیلتر فکر خوبی نیست چون خیلی تغیر در خروجی به وجود میاره که متاسفانه اسکپ در اختیار مون نیست ..من خودم یک فکر دیگه دارم تا مدار هم شکل موج حفظ کنه هم دیلی تایم خراب نشه

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با سلام خوب به اینجای کار رسیدیم که پاور ولتاژ مناسب که در شماتیک بود تولید نمیکنه شاید از این18L15 باشه که پیدا نکردم بجاش قوی تر زدم ولی همون 15 ولت تولید میکنه شاید بر عکس زده باشم

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

چاره ای نیست

این روزها طرح روی جلد آدمهاست

که پرفروششان میکند نه متنشان!

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:33pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014
سلام روی عکس اتصالات توضیح بدید بچه ها استفاده کنند ممنون پاور یه مشکلی داره ببین مشکل من کجاست

http://www.uplooder.net/img/image/50/3d ... /11111.jpg

چاره ای نیست

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 8:42pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

Soheil2014
در مورد اتصالات کلید و ال سی دی و همچنین کلید به جز کیبر رو عکس توضیح بدید ممنون از لطف شما باشد که بچه ها موفق بشن و یه ردیاب ساده و کارا داشته باشن

چاره ای نیست

پنج شنبه 2 مرداد1393 - 10:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
Soheil2014 نوشته است:

سهیل جان سگ که با یک چوبم میشه دور کرد فانکشن نمیخواد که :D
این فیلتر با امپ آمپ میشه بزارین ببینیم چطوری پیکر بندی شده شاید بشه یک کاری کرد معمولا فیلتر های فعال برای این کار مناسب نیستن ولی کلا ایده فیلتر فکر خوبی نیست چون خیلی تغیر در خروجی به وجود میاره که متاسفانه اسکپ در اختیار مون نیست ..من خودم یک فکر دیگه دارم تا مدار هم شکل موج حفظ کنه هم دیلی تایم خراب نشه

چشم رو ی شماتیک کار مینم بزودی میذارم اینجا تا روش بحث کنیم.
اون فکرتو هم بگو ببینیم چیه؟ :D البته فیلتر بعد از تقویت قرار میگیره!

جمعه 2 مرداد1393 - 12:19am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

l24nb0 نوشته است:
با سلام خوب به اینجای کار رسیدیم که پاور ولتاژ مناسب که در شماتیک بود تولید نمیکنه شاید از این18L15 باشه که پیدا نکردم بجاش قوی تر زدم ولی همون 15 ولت تولید میکنه شاید بر عکس زده باشم

اگه رگولاتور هات سالم باشن. و باطری ها نیز به شرط سالم و درست نصب بودن ولتاژ ها جواب میدن. البه ولتاژ ها باید نسبت به زمین (نقطه GND) اندازه گیری بشه. ولتاژ ها رو چه جوری اندازه گرفتی؟ باطریها و جهت نصبشون رو هم چک کن.

جمعه 2 مرداد1393 - 12:29am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سهیل جان از یک تراشه دیگه استفاده میکنم که کارش همینه...در مورد فیلتر باید بگم که عالیه اگه در خروجی استفاده بشه ولی نباید پیک خروجی ضعیف کنه وگرنه که فایده نداره ببین عزیز فیلتر کردن خروجی سخته باید دو یا سه عدد سلکتور بزاری ودوباره یک تقویت کننده دیگه استفاده کنی اخرشم هیچ میدونی چرا چون رو تایمینگ میکرو تاثیر میزاره و عملا حذف کنندگی ازبین میره یا اگه نره زیاد نمیشه روش حساب باز کرد اگه این کارو خود میکرو انجام نمیداد خب اره میشد کاری که من تو سیستم خودم کردم ولی این میکرو این طور نیست پس باید یک مدار درخروجی بزاریم که قدرت بالا ببره وازاین طرفم تاثیری روی دیوتی نداشته باشه @};- @};- @};-

گر داخل خانه‌ات نشستی مردی/ در بر دگران اگر ببستی مردی
مردی نبود سفر در این وضع خراب/ شاخ کرونا اگر شکستی مردی

جمعه 2 مرداد1393 - 12:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

l24nb0 نوشته است:
Soheil2014
سلام روی عکس اتصالات توضیح بدید بچه ها استفاده کنند ممنون پاور یه مشکلی داره ببین مشکل من کجاست

http://www.uplooder.net/img/image/50/3d ... /11111.jpg

مدار اصلی که با ۵ ولت رگوله شده راه میوفته.

تو تصاویر ال سی دی و پاور مشخصه.

اون کاعذ کی پد رو بردار تا بعد.

بیش از ۵ ولت به مدار اصلی برسه میکرو خراب میشه.

آخرین بار توسط Soheil2014 در جمعه 2 مرداد1393 - 12:57am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

جمعه 2 مرداد1393 - 12:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

بهرام نوشته است:
سهیل جان از یک تراشه دیگه استفاده میکنم که کارش همینه...در مورد فیلتر باید بگم که عالیه اگه در خروجی استفاده بشه ولی نباید پیک خروجی ضعیف کنه وگرنه که فایده نداره ببین عزیز فیلتر کردن خروجی سخته باید دو یا سه عدد سلکتور بزاری ودوباره یک تقویت کننده دیگه استفاده کنی اخرشم هیچ میدونی چرا چون رو تایمینگ میکرو تاثیر میزاره و عملا حذف کنندگی ازبین میره یا اگه نره زیاد نمیشه روش حساب باز کرد اگه این کارو خود میکرو انجام نمیداد خب اره میشد کاری که من تو سیستم خودم کردم ولی این میکرو این طور نیست پس باید یک مدار درخروجی بزاریم که قدرت بالا ببره وازاین طرفم تاثیری روی دیوتی نداشته باشه @};- @};- @};-

بهرام جان قدرت ردیابی فانکشن در حالت بدون تقویت شده چقدره؟(اگه امتحان کردي). در مورد سطح ولتاژ خروجی ردیابی نیز بنده بی اطلاعم . چقدر باشه خوبه؟ در ضمن میشه از OPA2134 که گرونه استفاده کرد.

جمعه 2 مرداد1393 - 12:55am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 79 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure