انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 28 فروردین1403 - 10:06pm

پاسخ به موضوع  [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی
 مدار كوچك ردياب اسپكترا 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام دوستان كسي ردياب اسپكترا داره
من در حال طراحي برد كوچك هستم ونياز به اطلاعاتي دارم
هركسي كه اين ردياب رو داره لطفا از پشت و روي برد دومش كه به دسته ها وصل ميشه عكس بزاره
اگه كسي كمكي در اين باره بكنه واطلاعات بدر بخوري برام بفرسته يك ردياب عالي از سايتمون هديه ميگيره ;) :D

چهارشنبه 17 اردیبهشت1393 - 4:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:(( :(( سلام دوستان من اميدوار بودم
كه مدار حذف كننده اي در برد دوم اسپكترا باشه ولي متاسفانه اينطور نبود :( :(( :(( :((
اين هم عكسهاش :-o :-o

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 18 اردیبهشت1393 - 12:23am
مدیر کل
مدیر کل

خسته نباشی ناصر عزیز :ymapplause: :D
خوشحالم که بالاخره یک نفر قسمت گیرنده این ردیاب معروف رو باز کرد و به حرف چند ماهه اخیر بنده رسید که بخدا ردیابهای این شرکت گلد دتکتور خیلی بیشتر از اونکه کارایی داشته باشن فقط اسم در کردن و قشنگی ظاهری دارن! این موضوع رو در مورد ری فایندر هم بارها مطرح کردم و شاید کمتر کسی باور میکرد! اما من خیلی خوب میدونم این شرکت از چه ترفندهایی در مسیر اهداف سودجویانه خودش استفاده میکنه.
نکته جالب قضیه هم همینه که ردیابی اصولا یک کار ذهنیتی هست و اگر یه جعبه خالی هم به شما بدن و بگن این دیگه بهترین ردیاب دنیاست و شما هم باور کنی ؛ چه بسا بتونی باهاش موفق بشی!!! :D در واقع در ردیاب بحث اعتماد به دستگاه حتی از کارایی واقعیش هم مهم تره! بنظر من تنها دلیلی که بعضیا از محصولات ردیابی این شرکت تعریف میکنن همینه. وگرنه درب خیلی از این دستگاهها باز شده و اشخاص به همین صورت متعجب شدن! حالا اگر مداری هم در کار بود به جز یک مدار با ایسی 555 یا چیزی شبیه اون نباید انتظار دیگه ای میداشتین! همونطور که در حذف کننده الیمیناتور 120 همین شرکت به جز یک LM3914 که درایور بارگراف ال ای دی جهت زیبایی هست ؛ عملا هیچ چیز دیگه ای وجود نداره!!! :D

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 7:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام حميد جان
اين عكسها رويكي از دوستان برام فرستاد
ولي فكر ميكنم اين مدار اصلي نيست :D مدار اصليش با اين كلي فرق ميكنه
فكر كنم اين نمونه كپي توليد داخلي هست =)) ~X( X(

جمعه 19 اردیبهشت1393 - 11:45pm

zinteredi نوشته است:
سلام حميد جان

با سلام
برادر گرامی.شما آگهی دادی که هر کی عکس مدار داخلی دستگاه دوم را برام بفرسته یک ردیاب دیجیتال که آخرین ردیاب ساخته توسط شما هست را براش میفرستی.ما هم بنا به حرف شما ردیاب اسپکترا را که خودم از یونان آورده بودم با یه بدبختی که نمیشد بازش کرد (چون بدجوری با چسب چسبانده شده بود)آنقدر باهاش ور رفتم حتی دوبار دستمو بدجوری بریدم حتی خونم روی عکس دستگاه هست.جعبه دستگاه را هم بدجوری زخمی کردم.با این حال براتون فرستادم ،حالا میگید ،نمونه کپی داخلیه !!!
خواستم بگم که عکس دستگاه اورجینال هستش و منتظر قول شما هستم .
در پناه حق

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 5:58pm
مدیر کل
مدیر کل

خیلی ممنون david45 عزیز بابت زحمتی که کشیدین.
من البته کاری به قصد و نیت جناب ناصر و کارهاشون ندارم! اما هر چه بود فکر میکنم خیلی از مسائل رو روشن تر از قبل کرد!
بله بنظر من هم دستگاه اصلی هست و جناب ناصر و شاید خیلی دوستان دیگه حالا حالا ها مونده تا به حرفهای ما برسن و متوجه بشن بعضی از این شرکتهای معروف سازنده به ویژه در زمینه ردیاب از چه ترفندهایی استفاده میکنن!

یکشنبه 21 اردیبهشت1393 - 7:03pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

david45 نوشته است:
zinteredi نوشته است:
سلام حميد جان

با سلام
برادر گرامی.شما آگهی دادی که هر کی عکس مدار داخلی دستگاه دوم را برام بفرسته یک ردیاب دیجیتال که آخرین ردیاب ساخته توسط شما هست را براش میفرستی.ما هم بنا به حرف شما ردیاب اسپکترا را که خودم از یونان آورده بودم با یه بدبختی که نمیشد بازش کرد (چون بدجوری با چسب چسبانده شده بود)آنقدر باهاش ور رفتم حتی دوبار دستمو بدجوری بریدم حتی خونم روی عکس دستگاه هست.جعبه دستگاه را هم بدجوری زخمی کردم.با این حال براتون فرستادم ،حالا میگید ،نمونه کپی داخلیه !!!
در پناه حق

سلام دوست عزيز
از اينكه لطف كردين و از مدارتون عكس گرفتين ممنونم
ولي اين مدار شما اصل نيست از روي برچسب ورنگش مشخصه
از طرفي كاملا مشخصه شركتي با اون همه تبليغات هيچ وقت نمياد از يك رله ويك ديود بعنوان گيرنده استفاده كنه وبعد اون رو داخل باكس به اين بزرگي كه حجم قطعات يك دهم حجمم باكسش رو هم تشكيل نميده قراربده ~X( :-?
از طرفي اون چسب شمي كه براي چسباندن رله و سيمها استفاده شده خودش داد ميزنه كپي داخلي هست مگر اينكه در كشورمان مدار سازهاي خيابان جمهوري بسازند و اون رو به يونان با هواپيماي خصوصي بفرستند واز شانس شما هم از اونجا بخرين بيارين اينجا =))
دوست عزيز دست بردار كدوم شركتي مياد سيمها رو باچسب لاكي در مدار محكم كنه شايد استاندارد ايزو 2000 بكار برده باشه
از فونت كلمات روي برچسب ها هم كه مشخصه و داد ميزنه چي به چيه X_X
اسپكترا اصل اينه عكسش رو ميزارم ولي به هر حال ممنونم كه زحمت كشيدين @};-

آقا نميخواد به من از اين عكسا بفرستين فردا هر كسي برميداره 3 تا مدار رو بهم ميچسبونه ميگه اصل يونانه [-X

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

دوشنبه 21 اردیبهشت1393 - 1:08am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

با عرض معذرت از دوستان اسپکترا اصل داشتن من از نزدیک کارکردشو دیدم تا تاجایی که یادمه دسته هاش و انتنها رنگ نقره ای بود .

https://t.me/joinchat/Aq56qD3yFrsliCQ9iyFDug
نقد و بررسی ردیابها وفلزیابها با حضور اساتید مجرب فلزجو

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 9:12am

zinteredi نوشته است:
david45 نوشته است:
zinteredi نوشته است:
سلام حميد جان

با سلام
در پناه حق

سلام دوست عزيز
از اينكه لطف كردين و از مدارتون عكس گرفتين ممنونم
ولي اين مدار شما اصل نيست از روي برچسب ورنگش مشخصه
از طرفي كاملا مشخصه شركتي با اون همه تبليغات هيچ وقت نمياد از يك رله ويك ديود بعنوان گيرنده استفاده كنه وبعد اون رو داخل باكس به اين بزرگي كه حجم قطعات يك دهم حجمم باكسش رو هم تشكيل نميده قراربده ~X( :-?
از طرفي اون چسب شمي كه براي چسباندن رله و سيمها استفاده شده خودش داد ميزنه كپي داخلي هست مگر اينكه در كشورمان مدار سازهاي خيابان جمهوري بسازند و اون رو به يونان با هواپيماي خصوصي بفرستند واز شانس شما هم از اونجا بخرين بيارين اينجا =))
دوست عزيز دست بردار كدوم شركتي مياد سيمها رو باچسب لاكي در مدار محكم كنه شايد استاندارد ايزو 2000 بكار برده باشه
از فونت كلمات روي برچسب ها هم كه مشخصه و داد ميزنه چي به چيه X_X
اسپكترا اصل اينه عكسش رو ميزارم ولي به هر حال ممنونم كه زحمت كشيدين @};-

آقا نميخواد به من از اين عكسا بفرستين فردا هر كسي برميداره 3 تا مدار رو بهم ميچسبونه ميگه اصل يونانه [-X

آقای محترم
من اهل کل کل نیستم ولی خواستم بگم این دستگاه اصله ،بعدشم با توجه به اینکه توهین کردی خواستم بگم شعور خودتو نشون دادی و در آخر بگم امثال شماها فقط به فکر منافع مادی و جیب خودتان هستید فردا روزی آشغالی بنام دستگاه ،خواهی ساخت که هیچ کارایی نخواهد داشت ولی چون در این سایت و سایت دیگر که هستند که واقعا دلسوزانه فعالیت میکنند و مخاطبین زیادی پیدا میکنند امثال شماها در پوسن میش پیدا میشند بعد با تبلیغ جفنگیاتشان ! جیب یه عده آدم را خالی میکنند اون بنده خداها هم دستشان به جایی بند نیست.
ولی میدونم پول حلال هم خوردنش سخته چه برسه به ....

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 9:39am
کاربر فعال
کاربر فعال

بنده با اسپکترا کار کردم و این دستگاهی که دوستون عکسش رو گذاشته اصله اصله مطمنم .شماها فکر میکنید فقط توی ایران کلاهبردار وجود داره.....؟؟؟؟؟
نه عزیزان کلاهبرداری همه جا رواج داره حالا یکی میاد میریزه پولش رو توی جیب کلاهبردار داخلی بابت تولید ملی یکی هم میاد تحریم ها رو دور میزنه پولش رو میریزه توی جیب کلاهبرداره خارجی

دوشنبه 22 اردیبهشت1393 - 2:36pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 22 پست ]  برو به صفحه 1 , 2 , 3  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 13 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure