انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 9:28am

پاسخ به موضوع  [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3
 دعوت به همکاری جهت بررسی یک نوع ردیاب آنتنی 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دروود .
با سپاس از مهندس حمید و arashsoftعزیز.ممنون از اینکه نظراتتون اعلام کردید منکه اصلا با این ردیاب ها کار نکردم ولی چون این ردیاب داشتم گفتم گذاشتن چند تا عکس خالی از لطف نیست. درسته تا الا ازش اصلا استفاده نکردم . ولی در کل اگر به نظر اساتید میشه روی این مدار کاری کرد من کل مدار باز کنم و قطعات یکی یکی بررسی شود وگر نه که هموطنان عزیزمان را به زحمت ساخت نندازیم . و وقت با ارزش دوستان نگیریم تا خدایی کرده کسی اذرده خاطر نشود چون بنده به وقت و زمان خیلی حساسم.
در کل بنده برا خدمت به هموطنان هرکاری از دستم بر بیاد دریغ نمی کنمو انجام میدم.
یا حق

دوشنبه 25 فروردین1393 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

در ضمن اون دو تا عقربه منم نمی دونم چیه ولی دو تا عقربه تو یه قاب است که روی یکی نوشته Rو روی دیگری نوشتهLکه وقتی دستگاه روشن می کنی هردو تا با سرعت مساوی بالا میرن ویواش یواش نوسانات کوچیکی می کنن و از ماکزیمم یکم پایینتر میان .من که نمی دونم چیه الله اعلم............

دوشنبه 25 فروردین1393 - 9:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

HI FRIEND

please what is this.

thank you

جمعه 22 بهمن1395 - 10:27pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 23 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure