انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 12:38pm

پاسخ به موضوع  [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی
 ساخت ردیاب با مدار داخلی موبایل 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: خراسان
سلام من چون دیدم کسی با استفاده از مدار موبایل ردیاب درست کرد و متراژ و وزن رو میداد و دیدم که تو هیچ انجمنی در موردش صحبت نمیشه گفتم این زو طرح کنم کهشما دوستان یک بررسی کنین و نظر بدین

شنیدن کی بود مانند دیدن

یکشنبه 3 اسفند1392 - 12:49am
YIM
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوست عزیز
میشه بیشتر توضیح بدین که به چه صورت با مدار موبایل این ردیاب باید ساخته بشه؟
چون ما توی این انجمن تاپیکی داریم که با استفاده از نرم ا فزار روی موبایل اندروید این کار میکنیم.
یاحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 4 اسفند1392 - 11:33am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلوممممممممم

منظورت چیه عزیز یعنی با استفاده از نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟اینو که دوستان قبلا در موردش توضیح دادن

یا مدار داخلی موبایل خب چه موبایلی؟؟؟؟؟؟؟

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

دوشنبه 5 اسفند1392 - 3:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

tola17 نوشته است:
سلوممممممممم

منظورت چیه عزیز یعنی با استفاده از نرم افزار؟؟؟؟؟؟؟؟اینو که دوستان قبلا در موردش توضیح دادن

یا مدار داخلی موبایل خب چه موبایلی؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز با مدار موبایل قطعات موبایل

شنیدن کی بود مانند دیدن

دوشنبه 5 اسفند1392 - 8:23pm
YIM
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوست عزیز با قطعات موبایل میشه درست کرد چون قطعات از نوع smd هستند کافیه که شما شماتیک ردیاب داشته باشید
و به جای استفاده از قطعات الکترونیکی معمول از قطعات موبایل استفاده کنید و این زیاد سخت نیست ولی اگه شما استفاده از خود موبایل (سخت افزار ) برای ردیابی هست خدمت شما عرض کنم که اگر به فرض چنین ردیاب هم ساخته شود فقط برای اهداف سطحی قابل استفاده خواهد بود چون فرکانس کاری موبایل 900 تا 1900 مگا هرتزه که برای ردیاب خیلی بالاست.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 5 اسفند1392 - 11:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام
دوست عزیز با قطعات موبایل میشه درست کرد چون قطعات از نوع smd هستند کافیه که شما شماتیک ردیاب داشته باشید
و به جای استفاده از قطعات الکترونیکی معمول از قطعات موبایل استفاده کنید و این زیاد سخت نیست ولی اگه شما استفاده از خود موبایل (سخت افزار ) برای ردیابی هست خدمت شما عرض کنم که اگر به فرض چنین ردیاب هم ساخته شود فقط برای اهداف سطحی قابل استفاده خواهد بود چون فرکانس کاری موبایل 900 تا 1900 مگا هرتزه که برای ردیاب خیلی بالاست.

سلام دوست عزیز هوشی جان
منظورت از این فرکانس گوشی چیه
یه سوال دیگه اینکه یه نرم افزار بودکه روی گوشی اندروید نصب میشد کار اون چیه فرکانس تولید میکنه یا میگیره
شما میدونید چهطور میشه با قطعات موبایل اینو ساخت؟؟؟؟؟؟ :( :( :) ;)

اینجا در دنیای من گرگ ها هم افسردگی مفرط گرفته اند*دیگر گوسفند نمی درند*به نی چوپان دل می سپارند و گریه می کنند!

سه شنبه 6 اسفند1392 - 12:41pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

hoshi نوشته است:
سلام

هوشی جان ممنون از اطلاعات مفید شما
میشه اموزش ساختش رو بگید

شنیدن کی بود مانند دیدن

سه شنبه 6 اسفند1392 - 12:51pm
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

کسی بلد نبود :(

جمعه 9 اسفند1392 - 3:55pm

سلام
هوشی هم این قضیه رو رد کرد ایشون گفتند که با استفاده قطعات smd که در موبایل هستش میشه چنین کاری رو کرد{یعنی یه ردیاب رو ساخت} .نه اینکه با سخت افزار خود موبایل . تازه اگر هم بشه چون فرکانس کاری موبایل بالاست نمیشه انتظار برد بیشتر رو داشت فقط فلزات سطحی رو میشه با هاش گرفت. @-)

جمعه 9 اسفند1392 - 5:21pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

:-BD

جمعه 9 اسفند1392 - 5:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 12 پست ]  برو به صفحه 1 , 2  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: m.b5166 و 60 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure