انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 1 اردیبهشت1403 - 12:51pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4
 یک ردیاب خوب چه امکاناتی باید داشته باشد؟ 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
خوب كوروش جان اينجاشم درست شرمنده اگه از دستم ناراحت شدى ولى منظورمن اين نبود كه دروغ ميگى نه منظورم اين بود كه اگه جو انجمن با چندتا حرف بيخود اگه متشنج بشه آخرش اين ميشه كه به كار بقيه هم لطمه ميخوره از جمله 35 استاد حميد كه بابتش زياد زحمت كشيده شده اما با متشنج شدن انجمن تعبير به آشغال ميشه هرچند بنده به شخصه حاضرم بابت 35 قسم بخورم لنگه نداره چون هم خودم با ردياب پسرعموم به نتيجه رسيدم هم شخصى رو با ردياب 22با چشم ديدم پس شايد اينجورى باشه كه من نتونستم منظورمو برسونم درهرصورت شرمنده

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 7 بهمن1392 - 12:54pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
خوب كوروش جان اينجاشم درست شرمنده اگه از دستم ناراحت شدى ولى منظورمن اين نبود كه دروغ ميگى نه منظورم اين بود كه اگه جو انجمن با چندتا حرف بيخود اگه متشنج بشه آخرش اين ميشه كه به كار بقيه هم لطمه ميخوره از جمله 35 استاد حميد كه بابتش زياد زحمت كشيده شده اما با متشنج شدن انجمن تعبير به آشغال ميشه هرچند بنده به شخصه حاضرم بابت 35 قسم بخورم لنگه نداره چون هم خودم با ردياب پسرعموم به نتيجه رسيدم هم شخصى رو با ردياب 22با چشم ديدم پس شايد اينجورى باشه كه من نتونستم منظورمو برسونم درهرصورت شرمنده

خواهش میکنم آرش عزیز

اتفاقا بحثی به چالش کشیده بشه خیلی خوبه اما هدف فرافکنی نباشه!!

در هر صورت کارکرد ردیاب انجمن واسه خیلیا اثبات شده هستش،من از شما میپرسم،چرا زمانی که انجمن ردیاب میسازه همه بفکر ساخت ردیاب میفتن؟؟

مگه کسی جلوی اینکار رو گرفته؟؟ خیلی چراهای دیگه وجود داره، چرا انجمن چنس رو ارتقاع میده همه به فکر تقویتش می افتن؟؟ :D

اینها چه کسانی هستن؟؟ هدفشون چیه؟؟ همه چیز شفاف هستش

آرش عزیز چرا سره خودمونو شیره بمالیم :D اینها اگه توان داشتن تا به حال نقطه زن یا ردیاب ساخته بودن، چرا فقط حرفشو میزنن اما در عمل ناتوان هستن

آرش عزیز کسی که ادعا میکنه نقطه ضعفهای 35 رو در ردیابش پوشش میده چرا چند ساله گذشته چنین ردیابی نساخته =))

ایشون حتی اگه کپی ردیاب 22 رو بسازن کلاشونو باید به اندازه برج میلاد بالا بندازن :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

دوشنبه 7 بهمن1392 - 2:26pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
با پوزش از دوستان گرامی این تایپک هم قفل میشه.

دوشنبه 7 بهمن1392 - 2:41pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure