انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 30 فروردین1403 - 11:08am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 یک ردیاب خوب چه امکاناتی باید داشته باشد؟ 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

pampam نوشته است:
آقا جاويد و آقا كاني من به اين خاطر به اينجا سر ميزنم تا معايب اين سيستم 35 رو بدونم ودر طراحي اين نكات رو رعايت كنم در ضمن همونطور كه همه دوستان ميدانند فركانس اين ردياب با فركانس ردياب من كاملا متفاوته اصلا دو موضوع از دو دنياي متفاوت هستند
فقط كنجكاو بودم كه چرا اين ردياب با وجود اينكه آقا حميد روش زياد زحمت كشيده ولي .........
آقا جاويد اول به كاربراي انجمنمون ردياب ارائه ميشه
شما بهتره حالا حالا ها مراقب اون ني هاتون باشين كه خشك نشند همون بهتره كه شما ايرادهاي مدار 35 رو برطرف كنين كه فكر كنم 10 سال هم روش كار كنين باز هم كمه :D
ديگه نميخوام در مورد ردياب وطراحي اون با هيچ كس صحبت كنم چون به اين نتيجه رسيده ام كه اطلاعات خودم كافيه و هيچ كسي نميتونه
چيز بدرد بخوري بگه :-?

درود بر شما
ناصر جان ما که حرفی نزدیم فقط خودتون توی پیام خصوصی گفتین که از این ردیابی که که دارم می سازم یکی براتون می فرستم خوب من هم سواد ندارم ساعت را بخونم و هوش و هواس اونچنانی هم ندارم که شب و روزها را به حاقطه بسپارم و اومدم یه بوته نی کاشتم تا هر وقت گل داد بدونم که شما اون روز ردیاب را برای من می فرستید
در ضمن ولوم وزن را از همین الان روی ردیابتون بردارید که برای هدف زیر زمین هیچ کارایی نداره. وزن فقط تابع مگنت بدن هر فرد هست تازه اگه عامل خطا تشابه فرکانس با فلز مورد نظر نداشته باشه. چند تا فرکانس دارم میخوام روی هدفی که سند داره و مطمعن صد درصدی هستم اونجا تست کنم اگه فرکانسها مطابق اونچه حساب کردم جواب مثبت داد و دقیق وزن هدف روی زمین و زیر زمین را یکی نشون داد دیگه کار تمومه . شاید بالای 95 درصد از این فرکانسها مطمعن هستم فقط این روزها گرفتارم و فرصتی برای بیرون رفتن ندارم. هر وقت تست کردم و جواب مثبت بود شما را هم در جریان میگذارم ولی دیگه شما لازم نیست نی بکارین و انتظار گلی نی بشینی

شنبه 5 بهمن1392 - 9:47pm
کاربر فعال
کاربر فعال

اسمتو بزار پارازيت به جاى پم پم.اينقدر موش ندوون ,فکر کنم تا ديدى يه تاپيک خوب باز شده بهت فشار اومده,يا اينکه چشم ندارى موفقيت يا پيشرفت بچه هارو ببينى,به کوريه چشمت نتيجه هم گرفتيم و فرکانساى توپم که مخصوص دفينه باشه داريم.با حميدو مجتبى هم هماهنگىم.رديف شه بايد رديابتو بدى خروس قندى بگيرى داداش,جديدا تو شهر ما خروس قندى ارزونه بىا اينجا بهت بدم داداش :ymhug:

شنبه 5 بهمن1392 - 9:51pm
استاد
استاد

pampam نوشته است:
آقا جاويد
من ولوم حجم رو رديابم نميزارم خيالتون راحت باشه چون مطمئنم مندرآورديه ودر انحصاره :D
در مورد قولم هم روي حرفم هستم ما 6 تا هديه ردياب به كاربرهاي زحمتكش سايتمون ميديم يكيش هم شما
در ضمن هر نوع ايرادي هم داشت در انجمن خودمون روش كار ميكنيم نه در اينجا
ولي شديدا مواضب اون ني ها باش كه در تبليغات ردياب در نيستان هم تست ميكنيم خدا رو چه ديدي شايد جنگ شد ومجبور شديم در نيستان ردياب بزنيم ومهمات در بياريم

درود بر شما
بچه ها من که دیگه ردیاب دار شدم شما هم فکری به حال خودتون کنید
ناصر جان لا اقل روزی 5بار میام توی سایتت و سر میزنم که ببینم کی این ردیاب لامصب میزاری توی سایت و یکی پست یزنه و بگه من ردیاب ناصر را توئ دستم گرفتم تا من هم از خوشحالی پر در بیارم
ناصر جان بدون شوخی بیا برای تست هم شده با میله برنجی 5 میل استفاده کن و ببین که چگونه ذرات را حذف میکنه نظر من این هست که 50 درصد خطاهای با انتن برنجی 4 میل را که گرفته حذف میکنه در ضمن دسته ها را هم حدود 3 سانتی با پلاستیک فشرده عایق کن یا دسته های پلاستیکی ضخیم استفاده کن درضمن اگه ردیابی بتونه حجم را کلا رد بده میشه بیشتر روی اون حساب باز کرد و هر ردیابی که حجم را بگیره قطعا فرکانسهای مشابه و ذرات هم میتونه به جای هدف واقعی توسط ردیاب شناخته بشه

شنبه 5 بهمن1392 - 10:23pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
جمع کن کاسه کوزه تو دیگه ما هیچی نمیگیم شما دارید شورشو در میارید مگه کوری نمیبینی کشفیات 35 رو برو دنبال کاسبی خودت باش ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 5 بهمن1392 - 10:24pm
استاد
استاد

pampam نوشته است:
سلام جاويدجان
تمامي نكات لازم براي بهينه سازي سيستم در نظر گرفته شده
اصلا نگراان نباش تا يك هفته عكس وفيلم از رياب ميزارم

درود بر شما
ناصر جان من یه سنگ نشونه دار از توی یک گور بیرون اورد م.این سنگ خیلی نامرده ابرو هر چی ردیاب و فرکانس دستی و شرکتی را برده باور کن روی فرکانسه شیشه هم میزاری ردیاب یک متر شیشه را ول میکنه ومیره طرف سنگ یک کیلو نیمی .و از غصه دلم وزن خودش یک کیلو نیم هست اما وزن ده تنی برای 35 میزنه دیگه نمیدونم چه بلایی سر ردیاب شما در بیاره ولی خدایش 35 ردیاب تکی هست و با فرکانس های دستی تونستم سر انجام اون را کاملا رد بدم منتهی مسعله ذرات چیزی نیست که بشه اینجوری اون را به این راحتی رد داد پس هر وقت ردیاب با فرکانس طلا بین یک انگشتر و 1 کیلو اهن ربا طرف انگشتر رفت میشه گفت که ردیاب خوبی هست

شنبه 5 بهمن1392 - 10:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

pampam نوشته است:
آقا جاويد و آقا كاني من به اين خاطر به اينجا سر ميزنم تا معايب اين سيستم 35 رو بدونم ودر طراحي اين نكات رو رعايت كنم در ضمن همونطور كه همه دوستان ميدانند فركانس اين ردياب با فركانس ردياب من كاملا متفاوته اصلا دو موضوع از دو دنياي متفاوت هستند
فقط كنجكاو بودم كه چرا اين ردياب با وجود اينكه آقا حميد روش زياد زحمت كشيده ولي .........
آقا جاويد اول به كاربراي انجمنمون ردياب ارائه ميشه
شما بهتره حالا حالا ها مراقب اون ني هاتون باشين كه خشك نشند همون بهتره كه شما ايرادهاي مدار 35 رو برطرف كنين كه فكر كنم 10 سال هم روش كار كنين باز هم كمه :D
ديگه نميخوام در مورد ردياب وطراحي اون با هيچ كس صحبت كنم چون به اين نتيجه رسيده ام كه اطلاعات خودم كافيه و هيچ كسي نميتونه
چيز بدرد بخوري بگه :-?

ناصر خان کافیه پسر

جدا خودت خسته نشدی، والا ما که خسته شدیم :( آخه کارنامه شما در اینجا کاملا مشخص هستش، دوستان سری بزنین به تایپیک 12 رگلاتوره

خودتون متوجه میشین،شما که اطلاعات خودت کافیه چرا نتونستی 12رگلاتوره رو راه بندازی،بازم نفخ داریا، باز هم تخم مرغ خوردی :(

برو عمو جوون برو، حتما رژیم غذاییت رو رعایت کن که دچار مشکل نشی

دیگه هم در مورد ردیابت اینطور صحبت نکن ، چون ممکنه اون شخصی که ازش استفاده میکنه عصاب خراب باشه ردیابت جواب نده و اون تواناییهایی که

گفتی رو نداشته باشه مثل بالون هوات بده :D

از دوستان خواهش میکنم یه تایپیکی برای گلریزان آقا ناصر انجام بدن تا کمکی به ایشون بشه تا دست از اینکار بکشن

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

یکشنبه 6 بهمن1392 - 8:45am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

delta-pulse نوشته است:
باز من این کوروش رو دیدم /:)
عجب آدمی هستی تو خداییش

فقط میتونی چاپلوسی کنی و برای خودت افتخار کنی
من فکر میکنم اکه شما این استعدادتون رو در عرصه سیاسی به کار بکیرید میتونید خیلی چیز های بزرکی بدست آورید تا ردیاب این انجمن :D

یادمه هر روز میومدی دعوا های پست های حذف شده ات رو میکردی مثل بچه ها :D بازم اون اخلاق رو داری ؟
یادمه یک روز داشتی brn میساختی و دنبال یک نقطه زن بودی که زار زار برای همه کریه میکردی :D اونو هم اوکی کردی ؟

.

در کل خیلی چاپلوسی . و تا این حد بزرک شدی و تا الان نتونستی درست حرف بزنی و مثل نخود هر آش هستی .

مواظب خودت باش . دوست دارم عشقم : :-J

شما احتمالا درودهاتی هستین که فارسی رو هم با دشواری بسیار صحبت میکنین، حالا اینو save کن تا بعدیشم بهت بگم

در مورد مدار brn من حتی 1 پست هم در اون تایپیک ندادم :-s حالا یا شما کوری یا احتمالا چشمانه مبارک را باید در پشت ویترین قرار بدین :D

بعدشم مطلبی که من گفتم به شما ارتباطی نداره،پس فضولی یا کاسه لیسی اون بدبخت رو نکن

در انتها هم باید بگم اگرشما بیل زنی باغچه خودت رو بیل بزن اگر هم اینجا پستی ندی من فکر نمیکنم که معلول هستی یا انگشت نداری

یکشنبه 6 بهمن1392 - 1:19pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام

یکی از مدیران خواهشا این تاپیک رو قفل کنه ,پشیمون شدم از زدن این تاپیک

می خواستم به یک جمع بندی کلی برسیم ولی فقط تفرقه نتیجه اش شد.

مابین انسانها چیزی نیست جز دیوارهایی که خودشان ساخته اند.

دوشنبه 6 بهمن1392 - 12:26am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: iran
كورش عزيز لطفا بيخيال برادر من آخه اين ناصرچه بدى بهت كرده كه ساز ناسازگارى ميزنى اگه قراره جواب هر شكستى رو با تف و نفرين جواب داد كه سنگ روى سنگ بند نميشه من ارادت خاصى به مجتبى جان و استاد حميد دارم و البته جناب ناصر اما قرار نيست هركى هرچى گفت بشه نخود هر آش كه پس اگه اينجورى باشه منم و شما كه ديگه بدتراز همه هستيم درضمن كورش جان من كاركرد و فيلم مدار 12 رگولاتور رو دارم ناصر به نتيجه رسيد اما از همه اينها بگذريم رفاقت و صميميت يه چيزه و دركنارهم به نتيجه رسيدن چيزه ديگه آقا ناصرهم ردياب خودشو بسازه چه اشكالى داره ولى نميشه گفت داره تبليغ ميكنه چون از اين سايت اخراج شدن شايد با برگشتن به اينجا و حرف زدن از رديابش شايد تعبير به تبليغ باشه اما اگه آدمى بخواد نامرد و نامرديگرى پيش بگيره ميتونه يه مدار ساده با يه آيسى ساده رو به اين ملت قالب بكنه - اما ميشه براى ساخت چيزى به هر درى زد تا معايب اونچيزى رو كه ميسازى پيدا كنى مثل دوستمون آقا ناصر كه عرض كردن دنبال معايب ردياب 35هستن تا در ردياب خودشون اين ايرادها نباشه هرچند 35 رو بي عيب و نقص ديدم اما كوروش جان اشكال كارمنو تو توى اينه كه با عجول بودن و زود جوش اوردن منكرخوب بودن ردياب 35 ميشيم و با پرخاشكرى و تمسخر باعث ميشيم اطرافيان كه از نظر من همه دوست هستن برگردن بگن 35 مالى نيست درصورتيكه بابتش شبها و روزها زحمت كشيده شده -سرتون رو درد نيارم لطفا فقط در مسيرى قدم برداريد كه سرانجامش اين رو بشنويم بهترينها (ساخت ايران)

خداوندا چرا؟؟؟
عزت به سگان دادی و نعمت به خران ؟؟؟گويا به تماشاى جهان آمده ايم!!!!!!

دوشنبه 6 بهمن1392 - 1:24am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ARASH05550 نوشته است:
كورش عزيز لطفا بيخيال برادر من آخه اين ناصرچه بدى بهت كرده كه ساز ناسازگارى ميزنى اگه قراره جواب هر شكستى رو با تف و نفرين جواب داد كه سنگ روى سنگ بند نميشه من ارادت خاصى به مجتبى جان و استاد حميد دارم و البته جناب ناصر اما قرار نيست هركى هرچى گفت بشه نخود هر آش كه پس اگه اينجورى باشه منم و شما كه ديگه بدتراز همه هستيم درضمن كورش جان من كاركرد و فيلم مدار 12 رگولاتور رو دارم ناصر به نتيجه رسيد اما از همه اينها بگذريم رفاقت و صميميت يه چيزه و دركنارهم به نتيجه رسيدن چيزه ديگه آقا ناصرهم ردياب خودشو بسازه چه اشكالى داره ولى نميشه گفت داره تبليغ ميكنه چون از اين سايت اخراج شدن شايد با برگشتن به اينجا و حرف زدن از رديابش شايد تعبير به تبليغ باشه اما اگه آدمى بخواد نامرد و نامرديگرى پيش بگيره ميتونه يه مدار ساده با يه آيسى ساده رو به اين ملت قالب بكنه - اما ميشه براى ساخت چيزى به هر درى زد تا معايب اونچيزى رو كه ميسازى پيدا كنى مثل دوستمون آقا ناصر كه عرض كردن دنبال معايب ردياب 35هستن تا در ردياب خودشون اين ايرادها نباشه هرچند 35 رو بي عيب و نقص ديدم اما كوروش جان اشكال كارمنو تو توى اينه كه با عجول بودن و زود جوش اوردن منكرخوب بودن ردياب 35 ميشيم و با پرخاشكرى و تمسخر باعث ميشيم اطرافيان كه از نظر من همه دوست هستن برگردن بگن 35 مالى نيست درصورتيكه بابتش شبها و روزها زحمت كشيده شده -سرتون رو درد نيارم لطفا فقط در مسيرى قدم برداريد كه سرانجامش اين رو بشنويم بهترينها (ساخت ايران)

آرش عزیز من از شما تعجب میکنم :-\ فردی اومده داره ادعا میکنه من در تایپیک brn پست زدمو........ در حالی که من شاید 1 پست هم در اون تایپیک

نزدم شما میتونی بری خودت تایپیک رو ملاحظه کنی،

آرش جان شما خیلی ساده هستین بخدا،این آقا دسته چپش به دسته راستش میگه غلط کردم بعد میخواد ردیاب بسازه، شما اینو به عنوان جک سال ثبت

کن،شما افراد رو با پیشینه و کارنامه ای که در این سایت دارن گلچین کن، کارنامه ایشون با تایپیک 12 رگلاتوره اونجا هستش،سیر تا پیازشو بخون

همه ما دنبال ردیاب خوب و نقطه زن خوب هستیم ،هم من و هم شما،اما از احلش،ازکنندش،به قوله معرف از اینکارش :D

نه از کسی که داخل همه سایتهای ایرانی کمک میخواد تا مدارش راه بیفته :D ، موضوع واسه خیلیا شفافه ایشالا واسه شما هم شفاف میشه

این آقا با همین دوستی و صمیمیت کاربرای سایت رو سر کار گذاشت ;)

دوشنبه 7 بهمن1392 - 12:07pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 42 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure