انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : شنبه 8 اردیبهشت1403 - 8:44am

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 یک ردیاب خوب چه امکاناتی باید داشته باشد؟ 
نویسنده پیغام
استاد
استاد

pampam نوشته است:
سلام حميد جان
در مورد اينكه سخنان من راسته يا كذاييه بزودي مشخص ميشه ولي در مورد فركانسه الان 20 فركانس عالي براي انواع فلزات و .... در برنامه قرار داده ام و هدفم از فركانس اين بود كه نظر دوستان رو بپرسم در ضمن برنامه اي كه نوشته ام شايد در كشور معدود فردي باشه كه بتونه اين برنامه رو بنويسه برنامهاي كه الان دوماهه روش هرشب 5 -6 ساعت كار كرده ام دقت فركانسيش بحدي عاليه كه فكر نكنم بتونين تصورش رو بكنين
داداش ردياب بايد طوري طراحي بشه كه خودش رو واسه دفينه بكشه نه واسه ذرات وريشه درخت و تكه سفال
مشك آن است كه خود ببويد نه آنكه عطار بگويد :D

درود بر شما
بنا به قولی که دادید شما یک ردیاب برای من خواهید فرستاد من هم در حد توان این محصول شما را تست خواهم کرد و نتیجه را همین جا اعلام خواهم کرد البته اگه شما موافقت کنیدو همنطور صاحب 35 اجازه بده.اگه مشکل شما فرکانس هست 40 تا فرکانس طلا توی سایت قسمت اپراتوری ردیاب گذاشتم اگه بکارتون میخوره از اونها استفاده کنید ولی مطمن باشد فرکانسهی 35 فقط به درد خودش میخوره.شما باید با استفاده از توان ردیاب خودتون فرکانسهای لازم را استخراح کنید.در مورد حذف انتن ال شکلی برای ردیابی .تقریبا رفتن به یه روش دیگه ردیابی هست و با این فرکانسها و ساخت این جور ردیابها بدون انتن ال شکل امکان پذیر نمی باشد. در هر صورت انتن ردیاب گیرنده اون هست وبه ناچار مکانیکی هست و اگه بخواد دیجیتالی بشه که جواب هم بده لازمه که یه طرح ارائه بشه و مرتب ازمایش و خطا بشه که اون هم مستلزم صرف زمان و همنطور ارائه راهکارهای مناسب برای ارتقا طرح میباشد.در ردیابی کلا مگنت بدن انسان مطرح هست که انتنها بوسیله اون حرکت پیدا میکنند حالا ساختن ردیابی که بدون مگنت بدن انسان بخواد ردیابی کنه حساب و کتاب جداگانه ای میخواد و دیگه دستگاه سر خود میشه و نیازی به انسان در کار ردیابی نداره
در ضمن همانطوری هم که در پیام خصوصی به شما گفتم .یه بوته نی من کاشتم و منتظر می مونم که این ردیاب را شما برای من می فرستی یا اینکه گل نی به بار بشینه اگه تا اون موقع زنده بودم ردیاب ساخت شما به دستم رسید عکسش را اینجا میگذارم اگه هم زنده نبودم به نوادگانمان سفارش میکنیم اگه بوته نی گل داد عکس گل نی را اینجا بگذارند

شنبه 5 بهمن1392 - 7:01am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

جاوید نوشته است:
pampam نوشته است:
سلام حميد جان
در مورد اينكه سخنان من راسته يا كذاييه بزودي مشخص ميشه ولي در مورد فركانسه الان 20 فركانس عالي براي انواع فلزات و .... در برنامه قرار داده ام و هدفم از فركانس اين بود كه نظر دوستان رو بپرسم در ضمن برنامه اي كه نوشته ام شايد در كشور معدود فردي باشه كه بتونه اين برنامه رو بنويسه برنامهاي كه الان دوماهه روش هرشب 5 -6 ساعت كار كرده ام دقت فركانسيش بحدي عاليه كه فكر نكنم بتونين تصورش رو بكنين
داداش ردياب بايد طوري طراحي بشه كه خودش رو واسه دفينه بكشه نه واسه ذرات وريشه درخت و تكه سفال
مشك آن است كه خود ببويد نه آنكه عطار بگويد :D

درود بر شما
بنا به قولی که دادید شما یک ردیاب برای من خواهید فرستاد من هم در حد توان این محصول شما را تست خواهم کرد و نتیجه را همین جا اعلام خواهم کرد البته اگه شما موافقت کنیدو همنطور صاحب 35 اجازه بده.اگه مشکل شما فرکانس هست 40 تا فرکانس طلا توی سایت قسمت اپراتوری ردیاب گذاشتم اگه بکارتون میخوره از اونها استفاده کنید ولی مطمن باشد فرکانسهی 35 فقط به درد خودش میخوره.شما باید با استفاده از توان ردیاب خودتون فرکانسهای لازم را استخراح کنید.در مورد حذف انتن ال شکلی برای ردیابی .تقریبا رفتن به یه روش دیگه ردیابی هست و با این فرکانسها و ساخت این جور ردیابها بدون انتن ال شکل امکان پذیر نمی باشد. در هر صورت انتن ردیاب گیرنده اون هست وبه ناچار مکانیکی هست و اگه بخواد دیجیتالی بشه که جواب هم بده لازمه که یه طرح ارائه بشه و مرتب ازمایش و خطا بشه که اون هم مستلزم صرف زمان و همنطور ارائه راهکارهای مناسب برای ارتقا طرح میباشد.در ردیابی کلا مگنت بدن انسان مطرح هست که انتنها بوسیله اون حرکت پیدا میکنند حالا ساختن ردیابی که بدون مگنت بدن انسان بخواد ردیابی کنه حساب و کتاب جداگانه ای میخواد و دیگه دستگاه سر خود میشه و نیازی به انسان در کار ردیابی نداره
در ضمن همانطوری هم که در پیام خصوصی به شما گفتم .یه بوته نی من کاشتم و منتظر می مونم که این ردیاب را شما برای من می فرستی یا اینکه گل نی به بار بشینه اگه تا اون موقع زنده بودم ردیاب ساخت شما به دستم رسید عکسش را اینجا میگذارم اگه هم زنده نبودم به نوادگانمان سفارش میکنیم اگه بوته نی گل داد عکس گل نی را اینجا بگذارند

جاوید جان سلام عرض میکنم خدمت شما دوست خوب خودم :x

عکس اون گل هم برای بنده بفرستین ممنون میشم :D

ردیاب انجمن-Fpl35 * توباکس ساشو * چنس *کوثر

شنبه 5 بهمن1392 - 8:06am
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

pampam نوشته است:
تحقيق وپژوهش لازمه هر طرحي هست من 3ماه وشايد هم لازم باشه 3 سال روي موضوعي تحقيق ميكنم وبعدش در مرحله ساخت در يك هفته طرح رو پياده ميكنم اين يك قانونه وكليه مخترعين در جهان همين طوري كار ميكنند مگر اينكه يكي باشه كه اطلاعات وروش ساخت از عالم غيب بهش نازل بشه ويه شبه يك طرح فوق العاده رو طراحي كنه ويه ساعته بسازدش :-? :D @-) :-o
در ضمن من عمده تحقيقاتم رو از سايتهاي خارجي ميكنم وبا چندين طراح خارجي هم در ارتباطم وبا چندين دوست داخلي همكاري ميكنم كه صاحب نظر و برايم محترم هستند حالا انجمن شما كه ماشااله از نظر تكنولوژي در سطح بالاست مگه چه ايرادي داره اينجا هم هر از چند وقت يه سري بزنم ؟:-?

تحقیق و پژوهش؟!
عذر میخوام شما بارها اومدید اینجا درخواست فرکانس کردید چه علنی چه غیر علنی!!!
اونوقت این میشه تحقیق و پژوهش؟
viewtopic.php?f=13&t=1012&start=250
دراین آدرس شما درخواست فرکانس حفره کردید و جوابهایی هم داده شد.

اگر در سایتهای خارجی تحقیقات عمده تون رو انجام میدهید چه الزامی داره بیایید اینجا درخواست فرکانس کنید؟
لابد فقط فرکانس حفره رو خارجیها بهت ندادند اومدید اینجا درخواست کردید.

اگر همه کارهای ساخت ردیاب رو انجام دادبد بدست آوردن فرکانس که دیگه کاری نداره. اینهمه وقت گذاشتید واسه ساخت ردیاب فکر کنم حدود 6 ماهی بشه که قول ساخت بهترین ردیاب رو دادید
یه کم دیگه وقت رو اعداد فرکانسی بگذارید شاید یه ردیاب کاملا بومی و ساخته خودتون رو به ثبت رسوندید.

در ضمن این اسمش اختراع نیست.

@};- @};- @};-

شنبه 5 بهمن1392 - 12:30pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

pampam نوشته است:
آقا جاويد و آقا كاني من به اين خاطر به اينجا سر ميزنم تا معايب اين سيستم 35 رو بدونم ودر طراحي اين نكات رو رعايت كنم در ضمن همونطور كه همه دوستان ميدانند فركانس اين ردياب با فركانس ردياب من كاملا متفاوته اصلا دو موضوع از دو دنياي متفاوت هستند
فقط كنجكاو بودم كه چرا اين ردياب با وجود اينكه آقا حميد روش زياد زحمت كشيده ولي .........
آقا جاويد اول به كاربراي انجمنمون ردياب ارائه ميشه
شما بهتره حالا حالا ها مراقب اون ني هاتون باشين كه خشك نشند همون بهتره كه شما ايرادهاي مدار 35 رو برطرف كنين كه فكر كنم 10 سال هم روش كار كنين باز هم كمه :D
ديگه نميخوام در مورد ردياب وطراحي اون با هيچ كس صحبت كنم چون به اين نتيجه رسيده ام كه اطلاعات خودم كافيه و هيچ كسي نميتونه
چيز بدرد بخوري بگه :-?

پس دنبال عیب دیگرانی و با استفاده از این میخوای اختراع و ابداع داشته باشی.
چه عجب یعنی ما 10 سال از شما عقب میفتیم با طراحی ردیاب شما؟
اینقد پیشرفت داشته ای؟ پس رو کن ببینیم.

ببین دوست عزیز من کاری به هیچکس و هیچ علمی ندارم چون فقط میتونم در زمینه ردیابی اظهار نظری بکنم.
همین بس که بنده با راهنمایی کردن، شاهد نقطه کردن و به هدف زدن دفینه بودم واسه جوابگو بودن این ردیاب بسه.

@};- @};- @};-

شنبه 5 بهمن1392 - 8:24pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

pampam نوشته است:
جناب كاني
اي بابا نميدونستيم دست شما و بعضيا توي يه كاسه هست :D
در ضمن مودبانه صحبت كن تا مجبورم نشم با جواب زشت آب پاكي رو سرت بريزم =))

پس حالا كه اينطور شد دوستان يه سري به اين لينك بزنند
http://www.x.az.gs/showthread.php?tid=2037

کجای صحبت هام مودبانه نیست بگید اصلاح کنم.
در ضمن چطور فهمیدید دستم تو یه کاسه ست؟ با کی؟

من فقط واقعیت محض رو بیان میکنم.
در ضمن سایتی که گذاشتی نشد ببینیم.

شنبه 5 بهمن1392 - 8:41pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

خوب یکی از دوستان بهم گفتن که سایت گنج پژوهان رو خواستید بزارید و رفتم دیدم.
اگه منظورتون کاربر ایمان21 و آرتان هست که بنده اصلا حرفشون رو قبول ندارم.گلایه کردند که نتونستن ایراد ردیاب رو در انجمن بگند؟!!!

خیلی عجیبه. اینهمه انتقاد اینهمه ایراد اومدن بچه ها از ردیاب و ردیابی تو تایپکها مطرح کردند چطور ایشون نتونستن مطرح کنن.
بنده خودم از منتقدین ردیاب 22 بودم و الانم میگم.
اما مهم اپراتوری و تجربه ست که متاسفانه خیلی ها میخوان امروز ردیاب بخرن فردا به گنج برسند. نکنه شما هم اینطوری فکر میکنید؟!!!

هر دستگاهی قلق و کاربرد خودشو داره و تجربه کار با اون دستگاه رو میطلبه. اونایی که اصلا جواب نمیده بحثشون جداست صدسال هم باهاش ور بری ازش جواب نمیگیری!!!
اما 35 و حتی 22 هم با تلاش بچه ها به بار نشست.
در این هیچ شکی نیست.
من منکر خطاهای هر دو ردیاب نیستم به خاطر همین اومدیم راه حل تشخیص خطاهارو هم در پست های متعدد گذاشتیم همه ببینند.
چیزی که مسلمه این ردیاب جواب پس داده فقط اپراتورش باید اپراتور باشه و بتونه خطارو تشخیص بده و از دستگاه کار بکشه.

حالا بازم نفهمیدم دستم تو چه کاسه اییه که خودم خبر ندارم. آیا بیان کردن واقعیت موجب این اتهام شده؟

@};- @};- @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 5 بهمن1392 - 9:14pm
آواتار کاربر

جناب كاني رو كردن زياد سخت نيست هر كسي ميتونه دو تا مقاومت رو به هم وصل كنه ويه چيزي در بياره وبعد اسمش رو بزاره ردياب مهم اينه كه نرند در يك انجمن ديگه ابروريزي بكنند كاش همون طوري باشه كه شما ميگين من خوشم نميادانكار زحمت هيچ عزيزي در مسائل الكترونيكي باشم ولي وقتي بعضي پستها رو در بعضي انجمن ها ميبينم ناراحت ميشم حالا شما و آقا جاويد حق دارين منو در مورد چند سوال دادگاهي كنين از روي تعصب بي مورد
متن حرفهاي طرف در انجمن ذكر شده

iman21
عضو انجمن
اعتبار: 0
سپاس ها 2
سپاس شده 1 بار در 0 ارسال
RE: نظر شما در مورد ردیابهای داخلی که تبلیغات زیادی هم دارن!
آقایان من یک ردیاب به اسم 35 از فلزجو خریدم
من هر جا که زدم یا سنگ بوده یا هیچ چیز نبوده کلی کندیم دستمون تاول زد
من تمام داراییم را دادم به اینها حالا ماندم چه خاکی به سرم بریزم
دوستانی که خریدند لطفا طرز کار کردنش را بگند آخه در انجمن خودشون نمیزارن من بگم کار نمیکنه همش تبلیغاته
من بخاطر قسم های مجتبی خریدم به خداوندی خدا طوری قسم میخورد که من ذره ای شک نمیکردم حالا میبینم کلاه رفته سرم حتی درخواست برگشت هم دادم که گفتند نمیشه
اگه کسی خرید داشته از اونها لطفا اینجا بگه یا بهم پیام بفرسته بخدا از شرمندگیش در میام من تمام زندگیمو دادم پای این ردیاب

شنبه 5 بهمن1392 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: فلزجو
pampam نوشته است:
جناب كاني رو كردن زياد سخت نيست هر كسي ميتونه دو تا مقاومت رو به هم وصل كنه ويه چيزي در بياره وبعد اسمش رو بزاره ردياب مهم اينه كه نرند در يك انجمن ديگه ابروريزي بكنند كاش همون طوري باشه كه شما ميگين من خوشم نميادانكار زحمت هيچ عزيزي در مسائل الكترونيكي باشم ولي وقتي بعضي پستها رو در بعضي انجمن ها ميبينم ناراحت ميشم حالا شما و آقا جاويد حق دارين منو در مورد چند سوال دادگاهي كنين از روي تعصب بي مورد
متن حرفهاي طرف در انجمن ذكر شده

iman21
عضو انجمن
اعتبار: 0
سپاس ها 2
سپاس شده 1 بار در 0 ارسال
RE: نظر شما در مورد ردیابهای داخلی که تبلیغات زیادی هم دارن!
آقایان من یک ردیاب به اسم 35 از فلزجو خریدم
من هر جا که زدم یا سنگ بوده یا هیچ چیز نبوده کلی کندیم دستمون تاول زد
من تمام داراییم را دادم به اینها حالا ماندم چه خاکی به سرم بریزم
دوستانی که خریدند لطفا طرز کار کردنش را بگند آخه در انجمن خودشون نمیزارن من بگم کار نمیکنه همش تبلیغاته
من بخاطر قسم های مجتبی خریدم به خداوندی خدا طوری قسم میخورد که من ذره ای شک نمیکردم حالا میبینم کلاه رفته سرم حتی درخواست برگشت هم دادم که گفتند نمیشه
اگه کسی خرید داشته از اونها لطفا اینجا بگه یا بهم پیام بفرسته بخدا از شرمندگیش در میام من تمام زندگیمو دادم پای این ردیاب

حاظرم شرط ببندم این کار aziz 1388 هستش چون خیلی تابلو بعد از این پست تبلیغ وبلاگ خودشو کرده =)) همین الانم تاپیک این مضوع تو انجمن گنچ پژوهان بالاست میتونید برید ببنید

تابلوتر اینجاست طرف با یه میلیون زندگیش بر باد رفته =))

حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است هرچه توان انسان بیشتر باشد ادعایش کمتر است و هرچه توانش کمتر باشد ادعایش بیشتر است.

دکتر حسابی.

شنبه 5 بهمن1392 - 9:30pm
کاربر فعال
کاربر فعال

با سلام به همه.
اولا ناصر جان معلوم هستش هدفت چيه,اينجا همه محترما ,لطف کن از اين اختراعت يه چيز رو کن ببينم چند مرده حلاجى,حتما چيزايي واسه گفتن دارى,بگو برادر,از واقعيات بگو,منتظريم.فکر کنم توهم زدى,اگه نه ثابت کن به ما.

شنبه 5 بهمن1392 - 9:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: کردستان
عجب جوکی =)) =))
من بارها گفتم الانم میگم اگه ردیاب 35 کارایی نداشته باشه اگه کلاهبرداری باشه حداقل پول کمی بابت این تجربه پرداختم چون اول قراربود یک ایکس4 اوکا ام بگیریم 48 ملیون ...

(( آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست)){سوره زمر آیه 36}

شنبه 5 بهمن1392 - 9:44pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 33 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: 7777 و 49 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure