انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 9:12pm

پاسخ به موضوع  [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی
 کالبد شکافی ردیاب fpl35 
نویسنده پیغام
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

سلام
دوستان لطفا به این نکته توجه کنید که کیتها و اطلاعات فراوانی در نت موجود و آماده هست که هر کس بخواد خودش بره بسازه.
خوب حتی اگه کیت آماده هم موجود باشه ساخت نهایی به شکلی که قابل استفاده بشه و ازش کار کشید به اون راحتی نیست و کار هر کسی نیست
حداقل خود بنده که تمام کیتهای آماده رو بدن نمیتونم هیچ کاری باهاش انجام بدم.

حالا جناب رینگو میخواند کل اطلاعات ردیاب رو بفروشند
ابهاماتی وجود داره که ازشون میخوام جواب بدند.

طرف هیچ کسی رو هم نمیگیرم.

اولا خود من(که مطمئنم بسیاری مثل بنده هستند) فقط و فقط ردیاب آماده رو میتونم داشته باشم و ازش استفاده کنم. پس از شما میخوام یکی کپی کنید و کامل بسازید من با تست ازتون میخرم.
دوما شما که همه اطلاعاتشو دارید چه کاریه اطلاعات رو میفروشید؟ خودتون بیایید بسازید و محصول آماده رو بفروشید تا کمک حال بسیاری از کاربران باشید.
در ضمن در همه حال باید جوابگوی کاربران هم باشید.
سوما چرا به جای اینکار و کپی کردن خودتون نو آوری نمیکنید؟ بهتر نیست شما هم یه محصول بدرد بخور تولید کنید تا همه بهتون افتخار کنند؟

سوالات و مسایل زیاد دیگری هست که ممنون میشم فعلا همین سوالات رو جواب بدید.
منتظرم

@};- @};- @};-

دوشنبه 9 دی1392 - 7:45pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

ما به اینجور ادعاها میگیم چ.....سی ناشتا
بریز رو داریه ببینیم چی داری..نداریم .....یر

این مملکت بیشتر از دشمن،خائن وطن فروش داره

دوشنبه 9 دی1392 - 7:55pm
مدیر کل
مدیر کل

من مطمئنم و خیالم هم راحته هیجکسی نمیتونه این دستگاه رو کپی کنه اگر ده سال هم تلاش کنین نمیتونین به میکرو برسین و از اون سدی که بنده گذاشتم بگذرین چون حلالی نداره و مدار کاملا مدفون شده حتی مته هم بهش کار نمیکنه اگر هم سوراخ سوراخش کنین میکرو آسیب میبینه حتی مدار رو از جاش تکون بدین میکرو از کار میافته دوست من تا اینجاش بنده فکر همه جاشو کردم و از قبل هم میدونستیم همچین کاری روی این دستگاه ارزشمند میکنین حالا از این سد من رد بشین و صحیح و سالم به میکرو برسین نمیتونین قفل این میکرو رو بشکونین بعد تازه تنظیم کردن این دستگاه مخصوصا انتنها که باهم مچ باشن که این مسئله خیلی مهمه تو نقطه زنی که این کشف رو خود بنده متوجه شدم و بسیار محرمانه میباشد عمرا کسی بتونه به کشف این برسه پس بیخود دستگاه خودتون رو خراب نکنین واسش دومیلیون پول دادین بهتر نیست بجای اینکارها برین دنبال گنج :D

جهت سفارش فلزیاب FPI (نسخه فول اصلی) و یون یاب تریشر فایندر میتوانید به بنده یا آقا حمید پیغام خصوصی دهید.

http://www.aparat.com/felezjoo
viewtopic.php?f=17&t=3526

دوشنبه 9 دی1392 - 8:21pm
مدیر کل
مدیر کل

آقا مجتبی خیلی ممنون از شما. :ymhug: من میدونم شما چه زحماتی رو روی این ردیاب کشیدین و چه تستهای حرفه ای انجام دادین تا کارایی واقعی این ردیاب در عمل هم به این جایگاه برسه. و همینطور چقدر بابت این قفل گذاریها که به جهت صیانت بحق ما از طرح اختصاصی خودمون هست زحمت متحمل میشین که کار ساخت رو طولانی تر و حساس تر هم میکنه.
با این وجود شما به قفل اول اشاره کردین! :D بنده هم قبلا به قفل چهارم اشاره کردم! :D حالا تکلیف قفل دوم و سوم چی میشه دیگه باید جناب رینگو بفرماین! :D وگرنه مطمئن باشین کسانی که هوش و دانش طراحی و ساخت چنین ردیاب کارامدی رو داشتن حتما تا حد ممکن برای کپی نشدنش هم فکر کردن! اتفاقا من هم فکر میکنم ایشون تلاش کردن مدار رو کپی کنن و در حین کار هیچ بعید نیست که دستگاه رو کلا خراب کرده باشن و حالا با ادعای داشتن اطلاعات کامل دستگاه میخوان پولی جمع کنن بلکه دوباره دستگاه رو بخرن و این بار دیگه پشت دستشون رو داغ کنن و از این کارها باهاش نکنن بلکه با توجه به کارایی ثابت شدش دیگه واقعا ازش استفاده ببرن!!! :D

دوشنبه 9 دی1392 - 8:49pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

استاد رینگوشما بفرمایید .اگه این ردیابو دی اسمبل کردید،بفرمایید سیستم کنترل وزنش چطوری کار می کنه؟ ‏‎ ‎

دوشنبه 9 دی1392 - 9:18pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

اقا حمید باهات موافقم....
اگر واقعا شما همچین استعدادی داشته باشی واقعا نیازی به کپی کردن این مدار نیست...یه بهترشو میساختی... :YMPEACE:

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

دوشنبه 9 دی1392 - 9:31pm
استادیار
استادیار

Ringo نوشته است:
فروش کلیه اطلاعات ساخت ردیاب fpl35 به بهترین قیمت پیشنهادی

لیست قطعات
شماتیک
فایل hex

:) :D :)) =))

دوشنبه 9 دی1392 - 9:59pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

شتر در خواب بیند پنبه دانه گهی لپ لپ خورد گه هندوانه
اخه بی سوادای بیفرهنگ خوبه که با نفهمیتون فهمیدین که این دستگاه عالیه و در فکر کپی و نشرش افتادین
اخه اگه عقلتون کار می کرد میساختینش قبل از اینکه بسازنش

دوشنبه 9 دی1392 - 11:47pm
استادیار
استادیار

محل اقامت: ایران
Ringo نوشته است:
فروش کلیه اطلاعات ساخت ردیاب fpl35 به بهترین قیمت پیشنهادی

لیست قطعات
شماتیک
فایل hex

خواب دیدی خیر باشه :p

سه شنبه 9 دی1392 - 12:52am
مدیر سایت
مدیر سایت

سلام دوستان
استاد حمید عزیز با اتفاقاتی که در مدت اخیر داره توی انجمن میفته واقعا با تمام وجود
کمبود شخصی بنام ناظم توی انجمن احساس میشه
فراموش نکنیم که اینجا یک انجمن تخصصیه و هدف هم بررسی تخصصی روی فلزیابها و ردیابها و هرآنچه به این مقوله مربوط میشه است
حالا گهگاهی میبینیم از مباحث سیاسی شده تا اتفاقات اجتماعی اینجا میشه یک غوغا و تمرکز همه رو بهم میریزه
دوستان بعضا میبینیم کسی بحث نژادپرستی میکنه و کسی بحث توهین قوم و قبیله ای و ... که هیچکدوم از این بحثها هیچ سنخیتی با انجمن نداره
حالا اگه یه ناظم باشه که تمام پستها رو بررسی کنه و هرازگاهی اگه پستی حاوی مطالبی از این قبیل باشه یا صرفا مثل این قضایای حمله به ردیاب انجمن و یا مسخره کردن کاربران انجمن به هر بهانه ای توسط ناظم ویرایش بشه و به شخص هم چه سهوا و چه عمدا این کار رو انجام داده باشه اطلاع داده باشه دیگه تمرکز دوستان بهم نمیریزه و خیلی هم انجمنمنون شکیلتر و منظم تر و تخصصی تر دنبال میشه
امیدوارم این صحبتها باعث رنجش کسی نشه و هیچ بازتاب منفی رو در بین دوستان نداشته باشه چون هر برداشتی بغیر از تاکید بر تمرکز انجمن روی هدف خودش توسط اینجانب رد میشه و هیچ پاسخی هم به گله و شکایت کسیکه بخواد با ایراد گرفتن بحث رو به بیراهه بکشه داده نخواهد شد.
درود

نگذارید گوشهایتان گواه چیزی باشد که ندیده اید
نگذارید زبانتان چیزی را بگوید که قلبتان باور نکرده
صادقانه زندگی کنید

سه شنبه 10 دی1392 - 3:03pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 35 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 , 2 , 3 , 4  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 34 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure