انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 13 خرداد1403 - 4:01pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 96  بعدی
 اى کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
reza.1286 نوشته است:
سلام رستم جان مشکل ال سی دی حل شد ولی کماکان حداکثر خروجیم سه ولته!!! ضمنا رو پایه ای سی امپلی 11.5 ولت رو دارم
به خروجی هم هنوز ترانسی وصل نکردم!
یه سوال؟ بعد bs170 باید چند ولت داشته باشیم؟

برای پیدا کردن ایراد دنبال مسیر فرکانس باش نه دنبال ولتاز شمه تو خروجی ۱۷۰فرکانس ۲۵رو دارید

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 8:43pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

alirezaii21 نوشته است:
reza.1286 نوشته است:
سلام رستم جان مشکل ال سی دی حل شد ولی کماکان حداکثر خروجیم سه ولته!!! ضمنا رو پایه ای سی امپلی 11.5 ولت رو دارم

برای پیدا کردن ایراد دنبال فرکانس باش نه دنبال ولتاز شمه تو خروجی ۱۷۰فرکانس ۲۵رو دارید

خروجی 25 هرتز رو دارم!!(خروجی مدار)

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 9:12pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
در رابطه با قسمت آمپیلی دوست خوبمون اقا فریدون جواب میدن هنوز این مدار رو نساختم
و در مورد اون 2 کار که نگفتم برای آخرین بار میگم غرض از نگفتن این موضوع اذیت کردن نیست بلکه باید ابتدا بدونید که دستگاهی که دستتون است چه کاری براتون انجام میده بعد با اون کار کنید اگر به یک جمع بندی رسیدید اونوقت این دو فوت به کارتون میاد در غیر این صورت پولتون رو بیرون نریزید
دستگاه رو بسازید (مد نظر من مدار lrl-یک مدار ساده کنترل بیس و تریبل و یک آمپیلی در حد 14 وات) و یا در صورت کارکرد مدار آقا فریدون این مدار رو بسازید اگر اسکوپ ندارید خروجیش یک بلندگو وصل کنید و عملکرد صحیح ولومها رو چک کنید بعد تست بگیرید اگر به نتیجه رسیدید اونوقت اون موارد رو میگم اعمال کنید تا بریم سر وقت آموزش کالیبره کردن دستگاه
موفق باشید

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 9:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza.1286 نوشته است:
alirezaii21 نوشته است:
reza.1286 نوشته است:

برای پیدا کردن ایراد دنبال فرکانس باش نه دنبال ولتاز شمه تو خروجی ۱۷۰فرکانس ۲۵رو دارید

خروجی 25 هرتز رو دارم!!(خروجی مدار)

آقا رضا مدار آمپیلی رو با وصل کردن یک بلندگو چک کنید

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 9:40pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

رستم عزیز سوالی برام پیش اومده.؟؟ @};-
من مدار رو با پروتئوس طراحی کردم:
عکس دوم مدار اصلیه و بعدی طراحی شماست با tda2003.
مدار دوم خروجیش سینوسی با میرای شدید.
ولی مدار شما موج مربعی تو خروجی میده.
این موضوع رو یه توضیح میختصری مدید؟
با تشکر @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

کسی که نتواند دنیا را بهتر کند پس به چه دردی میخورد

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

اقا رستم عزیز ولومها کار میکنن فرکانس خروجی هم 25 درسته ولی خروجی 0 تا 3 ولت میده!! بنا به گفته اقا فریدون باید حدود 10 ولت باشه!!

تقدیر تقویم افراد عادی و تغییر تدبیر اشخاص عالیست

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 9:52pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: رها همچون باد
rostam نوشته است:
با سلام
در رابطه با قسمت آمپیلی دوست خوبمون اقا فریدون جواب میدن هنوز این مدار رو نساختم
و در مورد اون 2 کار که نگفتم برای آخرین بار میگم غرض از نگفتن این موضوع اذیت کردن نیست بلکه باید ابتدا بدونید که دستگاهی که دستتون است چه کاری براتون انجام میده بعد با اون کار کنید اگر به یک جمع بندی رسیدید اونوقت این دو فوت به کارتون میاد در غیر این صورت پولتون رو بیرون نریزید
دستگاه رو بسازید (مد نظر من مدار lrl-یک مدار ساده کنترل بیس و تریبل و یک آمپیلی در حد 14 وات) و یا در صورت کارکرد مدار آقا فریدون این مدار رو بسازید اگر اسکوپ ندارید خروجیش یک بلندگو وصل کنید و عملکرد صحیح ولومها رو چک کنید بعد تست بگیرید اگر به نتیجه رسیدید اونوقت اون موارد رو میگم اعمال کنید تا بریم سر وقت آموزش کالیبره کردن دستگاه
موفق باشید

سلام آقا رستم می خواهی من lrl که قبلا ساختم را با آمپلی فایر و تریبل و...که به صورت کیت آماده می فروشند تقویت کنم نتایج را مقایسه کنم فقط چون کاملا از نحوه اتصال اینها اطلاعی ندارم می شود لطف کنید نحوه اتصالات را به طور کامل برای من توضیح دهید ممنونتان می شوم :)]
اگه خوب جواب داد مدار شما را هم بسازم و با هم مقایسه کنم

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 10:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
reza.1286 نوشته است:
اقا رستم عزیز ولومها کار میکنن فرکانس خروجی هم 25 درسته ولی خروجی 0 تا 3 ولت میده!! بنا به گفته اقا فریدون باید حدود 10 ولت باشه!!

خروجی امپیلی رو نسبت به منفی مدار بگیر و ولوم صدرتو تا اخر زیاد کن

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

پنج شنبه 1 مرداد1394 - 10:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

m.m.s نوشته است:
رستم عزیز سوالی برام پیش اومده.؟؟ @};-
من مدار رو با پروتئوس طراحی کردم:
عکس دوم مدار اصلیه و بعدی طراحی شماست با tda2003.
مدار دوم خروجیش سینوسی با میرای شدید.
ولی مدار شما موج مربعی تو خروجی میده.
این موضوع رو یه توضیح میختصری مدید؟
با تشکر @};-

با سلام
دوست من مدارتون جایی ایراد داره یا بعد از وصل کردن به ترانس افزاینده برسی کنید خروجی پیک سینوسی با ولتاژ 700 تا850 ولت است

جمعه 2 مرداد1394 - 9:10am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

orginal نوشته است:
rostam نوشته است:
با سلام
موفق باشید

سلام آقا رستم می خواهی من lrl که قبلا ساختم را با آمپلی فایر و تریبل و...که به صورت کیت آماده می فروشند تقویت کنم نتایج را مقایسه کنم فقط چون کاملا از نحوه اتصال اینها اطلاعی ندارم می شود لطف کنید نحوه اتصالات را به طور کامل برای من توضیح دهید ممنونتان می شوم :)]
اگه خوب جواب داد مدار شما را هم بسازم و با هم مقایسه کنم

با سلام
دوست من خروجی lrl (پایه 23 ای سی) رو به ورودی مدار کنترل بیس و تریبل وصل کنید و بعد خروجی مدار کنترل را به ورودی مدار آمپیلی وصل کنید بعد خروجی مدار امپیلی رو به یک ترانس افزاینده وصل کنید و بعد خروجی ترانس رو به انتن وصل کنید
موفففففففففففففففففففففففففففق باشید

جمعه 2 مرداد1394 - 9:14am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 953 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 29 , 30 , 31 , 32 , 33 , 34 , 35 ... 96  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 55 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure