انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : یکشنبه 27 خرداد1403 - 11:34pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 159 , 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
مدیر کل
مدیر کل

جناب رستم اینکه نشد هر کسی به لحاظ کشدار شدن تاپیک و نبود یک طرح عملی گلایه میکنه شما سریعا متهمشون میکنین! میدونم من هم اگر از حدی بیشتر پیش برم این اتهام رو بمن هم نسبت میدین کما اینکه مدتها پیش هم در طول تاپیک همین کار رو کردین و بنده باز هم مدت زیادی سکوت کردم ببینم آخرش چی میشه! ماشالا توی این مدت فکر کنم این اصطلاح مرغ عشق هم به ادبیات کاری شما افزوده شد!
بلحاظ کلیات فنی ردیابی تصور میکنم بنده مسائل مهمی رو در چند پست اخیر عرض کردم که متاسفانه شما ظاهرا به عمد هیچ یک از این مسائل رو پاسخ نمیدین و بلافاصله تئوریهای از هم گسسته خودتون رو مطرح میکنین که حتی در یک آزمایشگاه مجهز هم قابل اثبات نیست چه برسه ما بتونیم قبولش کنیم. نمیخوام در این زمینه بحث طولانی داشته باشم چون وقتی دو طرف به یک زبان صحبت نکنن بحث هم بیفایدست و نتیجه ای در کلام حاصل نمیشه. بهرحال در زمینه استفاده عملی از یک دستگاه کاربردی برای یک مصرف خاص ؛ کسی به تئوری نیاز نداره. آموزش اپراتوری هم الزاما ربطی به تئوری کارکرد یک دستگاه نداره! شما اگر نگران فروشنده ها باشین اتفاقا نباید تئوریهای گرانقدر خودتون رو اینقدر مطرح کنین که شاید بر اساسش بعضی افراد وارد تر بتونن چیزی طراحی کنن و از طریقش به کسب سود بپردازن! اتفاقا کاری که برای خود شما بهتره همینه که وارد جزئیات تئوری بدرد نخور برای عوام نشین و مستقیم طرحتون رو حداقل بصورت یک نمونه اولیه ارائه کنین همه ببینن اصلا چی هست و چه کاری صورت میده. آموزشی هم اگر هست باید در زمینه اپراتوریش باشه نه علم فیزیک! غیر این باشه حتی برای خودتون هم فایده ای نداره و دوستانه به شما عرض میکنم وجهه خودتون رو بسادگی در آینده نزدیک از دست میدین! من حتی پیشنهاد دادم فیلمی از طرح اجرایی شدتون رو در انجمن قرار بدین و بعد بصورت تجاری عرضه کنین تا این داستانها به پایان برسه و هم مصرف کننده امکان دسترسی به دستگاهی رو داشته باشه و هم چیزی گیر شما بیاد. وگرنه اینجوری که پیش بره هیچ چیز گیر کسی نمیاد از جمله شما! لذا من طی این مدت طولانی هر چه فکر کردم متوجه نشدم هدف شما دقیقا چیه! نه کمک به دیگران این مدلیه نه کسب سود. وانگهی طرح شما اگر واقعا جواب میده جوایزی در سطح میلیون دلاری در انتظار شماست و امیدوارم مطلب قبلی من رو با دقت مطالعه کرده باشین. این نمیشه ما هر چی بگیم شما چشم رو ببندی و مطالب نا مرتبط و غیر عملی خودت رو بنویسی و تاپیک و علاقه مندانش رو در همین وضعیت پا در هوا نگه داری و با هفته ای یک پست زدن سعی کنی چراغش رو روشن نگه داری! شما نه تنها با برخوردهای خودت کاربران رو مورد تحقیر و توهین و تهمت قرار میدی بلکه با این روش کاری کل انجمن و کاربرانش رو به سخره گرفتی! بنده اگر در آینده نزدیک شاهد پیشرفتی عینی و عملی نباشم تاپیک رو خواهم بست تا این تئاتر تمام بشه و دیگه هم اجازه تاپیک ایکاش 3 و 4 و ... رو هم نخواهم داد چون بعد بیش از یک سال دیگه باید حداقل یک نتیجه اولیه بدست میومد! ما برای اولین بار یک فلزیاب دیجیتال رو توی ایران در عرض کمتر از 2 ماه پس از اعلام قبلی در اختیار همه گذاشتیم. حالا این چه پروژه ای هست که بعد یک سال و اندی هنوز هیچی ازش موجود نیست؟! مدار موسوم به ایکسپوفر دستکاری شده هم که مدتی مطرح بود و دیگه کسی ازش صحبتی نمیکنه! بنابراین هر پیشرفت عملی در پروژه شما هست که بشه دید یا ازش فیلم گرفت هر چه سریع تر در تاپیک قرار بدین. این میشه یک کمک واقعی اگر قصد شما همین هست. وگرنه کسی نیاز به وقتگذرانی بیهوده نداره.

یکشنبه 26 تیر1395 - 12:48am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
حمید عزیز درست میفرمایید با تمام تلاشی که من کردم متاسفانه منو شما حرف هم رو نمیفهمیم و من دلیل طرفداری شما از این اشخاص رو نفهمیدم
در مورد تایپیک شما به خاطر من 10 روز هم فرصت به دوستان بدید اگر تستهایی که گفتم انجام دادن و نتایجشون رو گفتن من کار رو ادامه میدم و در غیر این صورت باد هوا هم در کار نیست و شما تایپیک رو کمپلت ببندید
در مورددادن اطلاعات
حمید جان یک دهم اطلاعات رو هم ندادم مگه به این راحتیهاست که بشه بین صدها موج هارمونیک یک موج رو شکار کرد و چندین مورد دیگه اگه کسی با این اطلاعاتی که دادم سعی و کوشش وتفکر کنه و مدار رو بسازه نخبس و نوش جانش
خلاصه ایکاشیها من نیازی به دستگاه ندارم شما خواستید و حالا نیستید اگه میخواهید کار ادامه پیدا کنه بسم الله و گرنه من بیشتر خوشحال میشم تا این تایپیک تعطیل بشه
کار کردن توی کلاسی که بچه هاش همت ندارن و تیکه پرونای کلاس مورد حمایت مدیر هستند خیلی سخته
خداحافظ

یکشنبه 27 تیر1395 - 7:51am
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
مجتبی و ماهان عزیز از ادبیاتتون مشخصه که زاتا در مقابل فهمیدن مقاومت میکنید متاسفانه چیزی نمیتونم بهتون بگم چون شخصیت خودم زیر سوال میره
ولی اگر فکر کردید که با این حرفاتون میتونید کاری کنید که کاری برای بچه ها نکنم تا شما راحتر اتو اشغالاتون رو بفروشید سخت در اشتباهید
و یا فکر میکنید که برای رو کم کنی شما مدار رو بزارم تا استفاده کنید باز هم سخت در اشتباهید
پس نه خودتون دلقک بازی در بیارید و نه رو مخ ما برید شخصیت شما مرغ عشقا رو همه میشناسن

سلام استاد رستم عزیز
برادر گرامی بنده سرشته آنچنانی از الکترونیک ندارم خیلی هم دوست دارم یاد بگیرم ولی بنا ب یه دلایلی نمیتونم اگر بنده از شما بعنوان یه هموطن انسان و ی رفیق کمکی خواستم دلیل بر این نمیشه که قراره از طرح شما سوء استفاده کنیم یا بقول خودت فروشگاه باز کنیم .شما اگه واقعا طرحی هم داشتی برای اثبات صحبت هات اونو با حالت دمو ( محدودیت 20 بار خاموش و روشن کردن ) و با اسم خودت حتی ارائه میدادی . پس بیخود امثال ما رو بهانه تاخیراتت نکن خواهشن وقت سایرین خصوصا مهندس حمید رو هم نگیر این مرد همین که ب مشکلات اعضا توی بخش فلزیاب فلزجو بدون هیچ منتی حتی بعضی وقتام بنده عینن دیدم ساعت 1 و 2 شب پاسخ پستا رو دادن . خودش خیلیه هرکس دیگه جای ایشون بود خصوصا شما محال بود اینقدر در کمال آرامش و اخلاق نیک ب مشکلات فنی دوستان رسیدگی می کرد.

در مقابل تقدیر خداوند مانند کودک یک ساله ای باشید که هروقت او را به بالا می اندازند ، یقین دارد که او را خواهند گرفت

یکشنبه 27 تیر1395 - 9:57am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

rostam نوشته است:
با سلام
حمید عزیز درست میفرمایید با تمام تلاشی که من کردم متاسفانه منو شما حرف هم رو نمیفهمیم و من دلیل طرفداری شما از این اشخاص رو نفهمیدم
در مورد تایپیک شما به خاطر من 10 روز هم فرصت به دوستان بدید اگر تستهایی که گفتم انجام دادن و نتایجشون رو گفتن من کار رو ادامه میدم و در غیر این صورت باد هوا هم در کار نیست و شما تایپیک رو کمپلت ببندید
در مورددادن اطلاعات
حمید جان یک دهم اطلاعات رو هم ندادم مگه به این راحتیهاست که بشه بین صدها موج هارمونیک یک موج رو شکار کرد و چندین مورد دیگه اگه کسی با این اطلاعاتی که دادم سعی و کوشش وتفکر کنه و مدار رو بسازه نخبس و نوش جانش
خلاصه ایکاشیها من نیازی به دستگاه ندارم شما خواستید و حالا نیستید اگه میخواهید کار ادامه پیدا کنه بسم الله و گرنه من بیشتر خوشحال میشم تا این تایپیک تعطیل بشه
کار کردن توی کلاسی که بچه هاش همت ندارن و تیکه پرونای کلاس مورد حمایت مدیر هستند خیلی سخته
خداحافظ

:)) :)) :))
از اولش معلوم بود هیچی نداری. ملتو مسخره خودت کردی.
انسان هایی مثل شما شاید در دنیای مجازی با سر هم کردن چند مطلب گسسته که اصلا معلوم نیست چی به چی هست عرض اندام میکنن و مطمعنا در دنیای واقعی کمبود شخصیت فراوانی دارند.
دیگه برام اثبات شد که چیزی واسه عرضه نداری وگرنه اینهمه ناسزا نمیگفتی.
از مهندس حمید تقاضا دارم این تاپیک رو قفل کنن تا دوستان دیگه متضرر نشن.
شما هم بهتره واسه همیشه خداحافظی کنی و بری . کسی اینجا نیست که از شما بهره برده باشه نه تنها بهره بلکه برخی هم ضرر کردن .
در کلاسی که استادش شما باشین باید گل گرفت که بزودی گرفته خواهد شد :-J :-J
خدا وکیلی کی میاد شمارو استاد کنه :)) :)) :)) :))
این کارها علاوه بر اینکه جوابدهی در این دنیا داره بلکه در دنیای باقی هم باید جوابگو باشی من خودم به شخصه حدود 6 ماه هر روز چندین بار به این تاپیک سر میزدم که شاید چیزی برای عرضه داشته باشی و با وعده های الکی که چندین نفر دارن روی موضوع کار میکنن ملت رو سر کار گذاشتی. هدف هم مفت خوری نبوده برین بگردین ببینین که همون ابتدا گفت اگر چیزی هست هر چند ناقص اعلام کنین تا هر کس در حد توانش کمک کنه .
ادبیات بخصوص شما بیشتر شبیه لات و لوت های کوچه بازاری هست نه استاد.
:-Q
شما که نیازی نداری چرا رو موضوعی که نیازی نداری کار کردی و حالا که کار کردی و هدفت کمک بوده حالا چرا منت میذاری و منت گذاری هم طوری هست که چیزی هنوز ارائه نشده.
اینکه داری فرار میکنی خودش گواه همه چیز هست دوستان خودشون میان و تاپیک رو مطالعه میکنن و به صداقت گفتار شما پی خواهند برد.
به هر حال خوشحال شدیم اصل شخصیت و هدف شما برای همه نمایان شد.

,If you want to find the secrets of the universe
.think in terms of Energy, Frequency and Viberation
Nikola Tesla

آخرین بار توسط Mojtaba195 در یکشنبه 27 تیر1395 - 11:03am ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

یکشنبه 27 تیر1395 - 10:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

مجتبی جان یعنی چی تایپیک قفل بشه لطفا توی قضاوتهاتون کمی دقت کنید کسی اینجا بدهکار کسی نیست و هر کسی هم داره اطلاعات خودشو به اشتراک میزاره به نوعی داره کمک میکنه هر چند کم و هر چند گنگ باشه باید صبر پیشه کرد و همکاری کرد

خدايا مددی کن

یکشنبه 27 تیر1395 - 11:02am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

با سلام
با توجه به مطالبی که گفتم و با نوع صحبت کردن شما حق رو به شما میدم
فهمیدم که دلسوزی برای این فقره از دوستان چه از نوع ایکاشی و چه از نوع مرغ عشقی اصلا درست نیست چون ایکاشیها دنبال توهم پولدار شدن یکروزه هستند و با این که هزار بار گفتم متوجه نشدن که برای ردیابی نیاز به شناخت تمام عوامل فیزیکی و محیطی موجود در اطرافمون است و تا شناخت کامل به وجود نیاد جز الاف بودن و سر کار بودن چیزی نصیبتون نمیشه و جالب اینه که مهندس حمید شناخت این مسائل رو بیهوده میدونه که برای من و با توجه به شناختی که از مخزن علمی ایشون دارم خیلی عجیبه و دوستان مرغ عشقی هم که فقط دنبال منافع خودشونن و هر وقت ببینن که مثلا چند نفر یک مدته خرید نمیکنن و منتظر هستن وارد میشن و شروع به کولی بازی میکنن تا این افراد رو به سمت خودشون بکشن
و به نظر من سخت در اشتباه هستن چون اگر مداری هم دست کسی میدن به علت نا کار امدی حداقل چند فحش از کسی که دارو ندارشو از دست داده و مستعصل شده نوش جان میکنند و فکر کنم ادمهای بیچاره به خدا نزدیکترن و چه اتفاقی می افته خدا میداند
که اگر شما هم گوش میکردید حداقل دستگاه خوبی دست این بنده خداها میدادید
حالا کی ضرر کرد مرغ عشقها یا ایکاشیها و یا منی که تمام تلاشم رو کردم و حالا هیچ دینی در قبال هم وطنهای علاقه مند به این کار که در معرض حمله مرغ عشقها هستند ندارم و از دست این تایپ کردنها و بحثهای صرفا انتقامی راخت شدم
دوستان سعی کنید هر کاری که انجام میدید از تمام جوانب بسنجید و صرفا با تعریف و تملق و با چشمانی بسته به دنبال چیزی نروید که راه بسیار مبهم و پر از سختیهای فراوان است و مطمعن باشید که همین مطالب از هم گسیسته و گنگ که شعار تبلیغاتی مخالفان است (و علت نامیدن این نام عدم درک صحیح و فهم مطالب چه به صورت عمد و یا غیر عمد است )باعث موفقیت شما خواهد بود
ارزوی من موفقیت همه شماست

یکشنبه 27 تیر1395 - 12:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هوا گرمه ولی خواهشن خونسرد باشید ایا باز بودن تاپیک ضرری برای کسی دارد؟؟؟؟؟

یکشنبه 27 تیر1395 - 12:35pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان اقا حمید ورستم عزیز
با بحث و جنگ به جایی نمیرسیم و نخاهیم رسید !!!!!!!!!!!!!! :-? :-?
اقا رستم عزیز میشه یه بار دیگه بگید از بچه ها چه ازمایش هاو نتایجی رو خاستید و انجام ندادند؟؟؟؟؟
شاید در توان من یا دوستان نیازمند انجمن باشه و انجام بدیم. :D :D
با تشکر :x
@};-

یکشنبه 27 تیر1395 - 1:34pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

مینلب عزیز
چیز هزینه بری نخواستم فقط به اونهایی که میخوان صاحب دستگاه بشن و تا حدود بالایی موفق بشن گفتم انتن رو به همون روشی که گفتم با لوازم دم دستی بسازند و اونقدر کار کنن و ببینن که انتن چطور در حالت عادی مثل قطب نما عمل میکنه و شمال به جنوب به تعادل میرسه و بعد میخواستم خطاهایی که باعث انحراف انتن میشه رو بهشون بگم و بعد عوامل مثبتی که باعث حرکت انتن میشه و بعد نحوه جدا کردن عوامل مثبت نادرست و بعد الی اخر
ولی میبینید که ایکاشیها تو فضا هستند و بقیه پرنده ها هم میگن مدارو بده
وقتی میبینم که شخصی مثل امیر با همین چرندیاتی که میگم (از نگاه علامه های عزیز) اینقدر داره تلاش میکنه و با علاقه کار میکنه و به جاهای خوبی هم رسیده خوشحال میشم ولی بقیه کفر ادمو در میارن ~X( ~X( ~X( اخه مگه میشه یک انسان اینقدر عقب مونده یا لجباز باشه

یکشنبه 27 تیر1395 - 2:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام خدمت دوستان راستش من به جناب رستم حق میدم توی چندین پست مشاهده کردم که تاکید به تست انتن ها کردن ولی به جز یکی دو تا از دوستان مثل روت و جابر کسی تست انتن رو انجام نداد باور کنید من یکی وقت ندارم و نمیتونم ولی در اسرع وقت تست خواهم کرد .حالا اقا امیرم که دارن زحمت میکشن و روی مدار دارن کار میکنن و گفتن به زودی عمومی میکنم دیگه ازدوستان خواهش میکنم به جای بحث یه کمی هم عمل کنیم و تست انتن ها رو انجام بدیم و اصولی بیریم جلو . دوستان فقط دنبال مدارن این همه مدار فانکشن و ردیاب هست همه هم ساختن ایا کسی هم جواب گرفته . پس دوستان عزیز ازتون خواهش میکنم به جای بحث و بدون اینکه باعث رنجش همدیگر بشیم تایپیک ادامه پیدا کنه ازتون ممنونم @};-

یکشنبه 27 تیر1395 - 3:37pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 159 , 160 , 161 , 162 , 163 , 164 , 165 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Saeed020 و 26 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure