انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : دوشنبه 28 خرداد1403 - 3:35pm

پاسخ به موضوع  [ 1563 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام. از فرکانسهای اقا جاوید استفاده کنید. اگه از فرکانس610و پایینتر استفاده کنید همون محل قیچی میشه هدفتون. الان که پنج متر شمال رو میگیرید همون 45درجه است. ولی فکر کنم اشتباه میکنید اگه شمالو جنوب ده متر فاصله داشته باشن عمق میشه حدود هشت متر. شما از فرکانسهای پایین استفاده کن. همچنین فرکانس 55.8رو باید در این سیستم 56وارد کنید

چهارشنبه 21 آبان1392 - 1:25am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان ما که n95 8gig نوکیا داریم چیکار کنیم نرم افزار ژنراتور نداره اگه کسی داره لطف کنه بذاره

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

چهارشنبه 22 آبان1392 - 7:46pm
کاربر فعال
کاربر فعال

نقطه ای که قیچی شد رو به سمت شمال 5 متر رفتم و مجدد چک کردم اولین جای که قیچی شد رو علامت گذاشتم و بعد 5 متر به سمت جنوب حرکت کردم و مجدد اولین جایی که قیچی شد رو علامت زدم نقطه B از جنوب شد جایی که شروع به حفاری کردیم تو عمق یکو نیم متری از صتح زمین یه دسته کوزه قرمز رنگ پیدا کردیم زمین هن شدیدا سفت بود ولی داریم ادامه میدیم بنظر شما اساتید مراحل رو درست رفتیم ؟

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 24 آبان1392 - 9:20pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

ارشام جان بنده که به شما توی چند پست قبلی گفتم که مثلا اگه از فرکانس 5500 استفاده کنید باید به روش شما نقطه رو مشخص کنید .اگه از فرکانسهای زیر 1000 استفاده کنید و هر چی فرکانس پایینتر دقت هم بیشتره روی خود نقطه قیچی میکنه .شما لطف کن با فرکانسهای پایین تست کن ببین اونجا رو میزنه

جمعه 24 آبان1392 - 10:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

سلام دوستان چندتا سوال داشتم اگه میشه راهنمایی کنید
میشه لطف کنید و نرم افزار رو آموزش بدید که اون دکمه های 1-(AM)
2-(FM)
3-
4-
5-(Noise)
6-freq
7-Ampl
8-duty%
9-storage
0
enter number
shift
و اون دکمه که سبز میشه-روشن خاموش
این دکمه ها واسه چیه؟ چطوری باید تنظیمشون کرد؟
درمورد موجهای سینوسی و مربعی؟
آیا میشه سیم ها رو با چسب به دسته آنتن وصل کرد؟
تمام این فرکانسایی که گفتید واحدش به کیلوهرتزه؟ اما واحد نرم افزار به هرتزه چطوری باید تنظیمشون کرد؟مثلا 2740 کیلوهرتزه یا هرتز؟ چطور به هرتز تبدیل بشه تو نرم افزار؟
خیلی ممنون

شنبه 24 آبان1392 - 12:04am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام.شما با am موج سینوسی وfmکه موج مربعی هست کار دارید .اول که نرم افزار رو باز میکنید روی am هست و قسمت سبز چشمک میزنه .تمام فرکانسهای اقا جاوید به هرتز هست مثلا 5585یعنی 55.85 که ما قسمت اعشاری رو تو این نرم افزار نداریم و به نظر من تنها ایراد این نرم افزاره.پس فر کانسهایی که اعشاری دارن به کار ما نمیان یا باید تست بشه یعنی همین فرکانس 55.85 را 56 وارد میکنیم و تست میکنیم رو طلا که ببینیم میگیره یا نه.من از هر خروجی l,r از هر کدام سیمهای مثبت را به دسته ها وصل کردم و سیم منفی خروجی هدفون ازاد هست.بله باچسب میشه ولی باید مطمئن باشی که وصله.از موج مربعی هم میشه استفاده کرد.ولی من از موج سینوسی در تست اولیه استفاده میکنم واگه گرفت دکمه شیفت رو میزنم و بعد دکمه موج مربعی رو .تو این حالت دو موج ترکیب میشه و نقش حذف کننده داره.باید تستهای بیشتری انجام بشه تا این حذف کنندگی امتحان خودش رو پس بده.یه مدته نمیتونم برم واسه تست ولی تو خونه یه جا تشابه فرکانسی بود که وقتی دو موج رو ترکیب کردم دیگه اونجا قیچی نشد.

شنبه 24 آبان1392 - 12:34am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

یادم رفت بگم که میتونید همه فرکانسها رو سیو کنید .کارتون راحتتر میشه

شنبه 24 آبان1392 - 12:36am
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

ممنون سعیدجان از راهنماییت @};-

شنبه 25 آبان1392 - 1:17pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

asadof نوشته است:
دوستان ما که n95 8gig نوکیا داریم چیکار کنیم نرم افزار ژنراتور نداره اگه کسی داره لطف کنه بذاره

;;)

علم را باید در ازمایشگاه یاد گرفت نه در دانشگاه
نابغه بودن 99 درصد با پشتکار و یک درصد با الهام است(ادیسون)

شنبه 25 آبان1392 - 4:57pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

asadof نوشته است:
asadof نوشته است:

;;)

سلام. این نرم افزار واسه اندروید و ویندوز موبایل هست. من گشتم واسه جاوا و سیمبین نبود.

شنبه 25 آبان1392 - 5:39pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1563 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 59 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure