انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 9 فروردین1403 - 9:09pm

این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.  [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 40  بعدی
 حقایق ردیابی و fpl35 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من تقریبا متوجه شدم مشکل از کجاست.
مشکل اینجاست که وقتی یکی میاد یه حرف تازه و جدید میزنه قبل از اینکه ازش بخواهیم که حرفش رو اثبات کنه اولین چیزی که میگیم اینه که :اقا این غیر ممکنه.
اقا فابین میگه من فانکشن ساختم با دقت فلان اقا حمید میگه نمیشه.
اقا حمید میگه طرح ردیاب دارم که تصویری باشه اقا ناصر میگه نمیشه.
مگه اون چیزی که تو ذهن من هست باید تو ذهن بقیه هم باشه.؟؟
همه کل کل ها و این مشکلات از اینجا شروع میشه.البته این مشکل جامعه ماست و دلیلی هست که با اینکه این همه نابغه تو ایران وجود داره وضعمون این باشه که میبینید.

شنبه 8 آذر1393 - 9:54am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
خب فیلمها بالاخره دانلود شد! واقعا کار این دوست ما و سطح فنیشون و حتی صداقتشون لحظه به لحظه بیشتر داره روشن میشه! :D
فیلم اول که بیشترش تکرار داستان قبلی هست. خیلی جالبه که ایشون چقدر دیگران رو احمق فرض میکنه! باز هم تکرار قضیه فرکانس متر! در این مورد توضیح زیادی دادم. دیگه نیازی به توضیح نیست. ولی شما دقت کنین که اسکوپ در این فیلمها چطور در حاشیه قرار گرفته! حتی اسکوپ دیجیتال هم نیست که بشه روی صفحه زوم کرد و دقت لبه امواج رو درست دید! پس حتی امکان هم داره ایشون خودش هم در جریان واقعیتی که وجود داره نباشه. با این حال من به ایشون توصیه میکنم اگر هم من رو قبول ندارن باز برای اطمینان خاطر خودشون هم که شده تست مشابه تست من رو با یک اسکوپ دیجیتال و دارای زوم کافی بررسی کنن و لبه مخالف پالس رو در حالت تایم دیویژن حداقل 200 نانو ثانیه ببینن. اینجوری پرش پالس در طرح خودشون و همینطور ردیاب موبایل کاملا مشهود خواهد بود. خوشبختانه در مورد موبایل که دیگه همه ما داریم و تستش رو خواهم گذاشت!
نکته دیگه این هست که ایشون وقتی روی 1331 میرسه میگه ببینین 0.5 تا جلو میره! خب دوست من مگه کسی غیر این گفته بود؟ چرا برای تخریب طرف مقابل تا میتونی فلفل و زردچوبشو زیاد میکنی؟ :D با احمق که طرف نیستی! هدف شما مشخصا تخریب ردیاب 35 و شخص بنده و تبلیغ طرح خودت هست! این رو دیگه کم کم همه متوجه میشن. بهرحال در مورد همین فرکانس هم توضیح دادم و عرض هم کردم در این سیستم حداکثر دقت همین بوده. فیلمش رو هم که گذاشتم و استپ های تغییر رو دیدین! اگر میتونی شما هم مشابه همونو فیلم بگیر. اگر نمیتونی من و خودت رو بیهوده خسته نکن. تا اخر دنیا هم فرکانس متر نشون من بدی من میگم اعداد همگی درست هستن ولی طریقه بررسی شما بلحاظ اینکه دستگاه یک ردیاب هست نه فانکشن ؛ کاملا اشتباهه! مشکل اساسی شما هم اینه که خودت یک فانکشن ساختی و ردیاب 35 رو هم فانکشن فرض کردی. لذا فانکشن شما در ردیابی کارایی زیادی نمیتونه داشته باشه و خطاش هم خیلی بیشتره و در عین حال هرگز با این روشها به تحلیل درستی در خصوص ردیاب 35 نمیتونی برسی. البته اگر بخوای میتونی! ولی باید فرکانس متر رو بذاری کنار! ;)
حالا من یک مطلب دیگه هم عرض میکنم. دوستانی که کمی فنی هستن میتونن رد یا تایید کنن. میدونیم که فرکانس متر کارش فقط سنجش فرکانس هست و به شکل موج هم کاری نداره. اما اسکوپ نه تنها شکل دقیق موج رو نشون میده بلکه براحتی میشه حتی گاهی با دقت بیشتر باهاش فرکانس رو هم اندازه گرفت! خب ایشون فرکانس متر رو بذاره کنار و اندازه گیری موج رو از طریق طول موج انجام بده! در نهایت محاسبه فرکانسش تنها یک تقسیم سادست! :D من درخواست دارم اندازه گیری دقیق با این روش انجام بشه و از صفحه اسکوپ هم فیلمبرداری بشه. شبیه چیزی که من انجام دادم. تا ببینیم طرح کی بقول ایشون خطای فاحش داره! ;)
خب خدا رو شکر فیلم دوم حقانیت ما رو کاملا ثابت میکنه! :ymsmug: دوستان خواهشا خیلی دقت کنن! در طرح ایشون فرکانس 100.01 کیلو هرتز تنظیم شده و روی فرکانس مترهای محبوب ایشون هم بوضوح دیده میشه. حالا به موج روی صفحه اسکوپ دقت ویژه بکنین! در اون حالتی که موج رو باز تر میکنن تایم دیویژن 1 میکرو ثانیه هست. خب ایرادی هم نداره با اینکه زوم کمه ولی در اینجا به اندازه کافی گویاست. حالا محاسبه ساده طول سیکل این موج رو انجام میدیم. فرکانس 100010 هرتز هست. 1 رو تقسیم بر این عدد میکنیم و تقسیم بر 2 هم میکنیم تا طول پالس مثبتش در بیاد. نتیجه 4.9995 میکرو ثانیه هست!!! حالا طول پالس مثبت رو از روی خانه های افقی صفحه اسکوپ شمارش کنین. دقت کنین از لحظه ای که موج شروع به بالا رفتن میکنه تا لحظه ای که موج شروع به پایین اومدن میکنه میشه طول پالس مثبت. در واقع انتهای قسمت منفی پالس تا انتهای قسمت مثبت پالس. حتی اگر کمتر و بیشترش رو هم حساب کنیم باز خطای فاحشی دیده میشه! تعداد خانه رو که بشمرین میبینین 5 خانه افقی کامل داریم و تقریبا 0.2 خانه از سمت راست بیشتر ادامه پیدا کرده و 0.2 خانه هم از سمت چپ بیشتر! در مجموع 5.4 میکرو ثانیه هست. این 0.4 اضافی بهیچ وجه در تصویری که دیده میشه قابل انکار نیست! :ymsmug: :D حالا رقم واقعی فرکانسی که طول پالس مثبتش 5.4 میکرو ثانیه هست رو مجددا محاسبه میکنیم. این مقدار رو در 2 ضرب میکنیم و 1 رو تقسیم برش میکنیم. رقم محاسبه شده تقریبا 92592 هرتز در میاد!!! خب این اسمش چیه؟ خطای فاحش یا کلاهبرداری فاحش؟! دوستان خواهشا خودشون به فیلم دوم خیلی توجه کنن. در واقع این یکی از سیکلهای فرکانسهایی هست که ترکیب میشه. قطعا سیکل بعدی عددی بالای فرکانس اصلی هست. چندین سیکل با فرکانسهای مختلف وجود دارن که میانگینشون میشه اون عددی که فرکانس متر نشون میده. فراموش نکنین بنده عرض کردم با این میکرو ها در فرکانس 100 کیلوهرتز با روش بنده و در واقع دقیق ترین روش پایدار بطور متوسط 625 هرتز خطا وجود خواهد داشت! این مطلب بنده در تاپیک قبلی موجود هست. حالا شما به عدد واقعی همین یک سیکلی که از این فرکانس روی اسکوپ دیده میشه دقت کنین. حدود 7500 هرتز تفاوت!!! واقعا دم شما گرم دوست عزیز. ما رو که رو سفید کردی! :D همین امثال شما هستین که این مملکت به اینجا رسیده. فقط و فقط ادعا و دک و پز ابزار و قطعه و آخرش هم این!!! دوستانی که دخیل به امامزاده ایشون بستن اگر در حد چند کلاس دوره متوسطه هم سواد دارن خودشون از روی فیلم دوم محاسبات رو تکرار کنن تا بهشون ثابت بشه.
نکته جالب این تصویر در عین حال آورشوت و آندرشوت قابل ملاحظه موج مربعی هست که البته بدلیل استفاده از سیمکشی بردبورد و همینطور استفاده از پراب اسکوپ نا مناسب یا در حالت X1 هست. ولی اینها ربطی به خطای فاحش فرکانسی که دیده میشه نداره!
در فیلم سوم هم بالاخره موج ردیاب 35 روی اسکوپ دیده میشه! ولی جالبه که تصویر رو جلو نمیبرن تا محاسبه قسمت طول پالس مثبت دقت فرکانسی رو ثابت کنه!!! :D در همین حد هم برای من کافی بود. ممنون. به نوعی باز هم حرف من اثبات شد!
حالا به این مسائل محاسباتی و فنی هم کار نداریم. ایشون طی صحبتهاشون در فیلم اول به شکل تحقیر آمیزی برخورد کرد و ادعا میکنه ردیاب 35 این خطای فرکانسی رو داره و اپراتور میره خطا میزنه و فروشنده باید پاسخگو باشه! عرض من این هست ؛ دوست عزیز اینجور با افکار عمومی بازی نکن! حتی در فیلمهای شما هم واضح هست که روی هر رنج فرکانسی حتی اگر فرکانس متر هم ملاک باشه باز هم یک میزان خاصی رو فرکانس متر کمتر نشون میده! مثلا در فرکانسهای پایین فرکانس متر شما کلا داره 0.05 هرتز کمتر از دستگاه نشون میده. حالا فرض کنیم شما درست میگی. ولی آیا طبق خود فیلم شما فرکانس خروجی ردیاب 35 یک صدم تغییر میکنه یا نمیکنه؟! اینکه دیگه واضح هست! پس دقت صدم هرتزی در میزان تغییرات وجود داره. حالا چیز سختی هم نیست شما فکر کن داری با 0.05 پایین تر هر فرکانسی ردیابی میکنی! اهداف که عدد فرکانس حالیشون نیست دوست من! اصل موضوع اینه که میزان تغییراتی که اپراتور روی دستگاه تنظیم میکنه واقعا در خروجی ردیاب اتفاق میفته! این رو دیگه فیلم شما داره تایید میکنه نه سند من! پس اگر قرار باشه هدفی با یک صدم اینور یا اونور ردیابی بشه خواهد شد! بنابراین خطایی که مربوط به اندازه گیری با فرکانس متر باشه امکانپذیر نیست. بخصوص که اکثر فرکانسهای ازاد رو خود دوستان دراوردن و نتایج با هم کاملا مشابه بوده. حالا اینکه فرکانس متر چی نشون بده ربطی به مقوله خطا نداره. دقت دستگاه در درجه اول به حداقل بودن پله های تغییرات بستگی داره. البته من کلا روش شما رو رد میکنم و صد در صد اشتباه هست. ولی حتی با فرضیات غلط شما هم میشه جلو رفت و به این نتیجه رسید که ادعایی که شما بر اساس فرکانس متر میکنی در مورد خطا اصلا مرتبط نیست و صرفا یک داستان تخریبیه.

اقا حمید میشه بگید کدوم فایل رو دیدید؟؟ همون فیلمی که فرکانس 100.01 رو دارن میگیرن؟؟؟ فیلم 14 مگی؟؟
یعنی منظور شما این هست دستگاه ایشون فرکانس 100.01 ، تازه یکی از سیکلهاشو داره 92592 میده بیرون درسته؟؟ درست متوجه شدم؟؟

بر آنچه گذشت ، آنچه شکست ، آنچه نشد ... حسرت نخور ؛

زندگی اگر آسان بود با گریه آغاز نمیشد ...

شنبه 8 آذر1393 - 12:13pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

حالا بعد از این همه کل کل و مشاجره و مشاعره آیا میشه مکملی ساخت که خروجی فرکانسی یه شکل و یه اندازه با 35 داشته باشه که این همه خطای لاکردار حذف بشند و ردیاب بتونه فلز واقعی شکار کنه؟! از لحاظ تئوری همه چیز درسته اما در عمل همش خطا داریم و بس یعنی تا اینجا با این همه زحمت و هزینه به جایی نرسیدیم :-?

شنبه 8 آذر1393 - 12:44pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

mehran1545a نوشته است:
حالا بعد از این همه کل کل و مشاجره و مشاعره آیا میشه مکملی ساخت که خروجی فرکانسی یه شکل و یه اندازه با 35 داشته باشه که این همه خطای لاکردار حذف بشند و ردیاب بتونه فلز واقعی شکار کنه؟! از لحاظ تئوری همه چیز درسته اما در عمل همش خطا داریم و بس یعنی تا اینجا با این همه زحمت و هزینه به جایی نرسیدیم :-?

تا وقتی که فرکانس ها دقیق نیست این داستان هنوز ادامه دارد ;)

شنبه 8 آذر1393 - 12:52pm
مدیر کل
مدیر کل

بله علی اقا مطلب در مورد فیلم شماره 2 خیلی واضح تر از اون هست که نیاز به این همه توضیح داشته باشه! مشکل کمی دانش شماست! اگر متوجه نمیشین لطف کنین اون فیلم رو نشون کسی دیگه بدین و مطلب بنده رو هم مطرح کنین ببینین نظرشون چی هست. اینکه نمیشه شما علم و فن و این همه توضیح من رو بهش شک داشته باشی و فقط تحت تاثیر حرف کسی که جز ادعا چیزی ازش ندیدی بشی!

شنبه 8 آذر1393 - 12:56pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

حمید نوشته است:
بله علی اقا مطلب در مورد فیلم شماره 2 خیلی واضح تر از اون هست که نیاز به این همه توضیح داشته باشه! مشکل کمی دانش شماست! اگر متوجه نمیشین لطف کنین اون فیلم رو نشون کسی دیگه بدین و مطلب بنده رو هم مطرح کنین ببینین نظرشون چی هست. اینکه نمیشه شما علم و فن و این همه توضیح من رو بهش شک داشته باشی و فقط تحت تاثیر حرف کسی که جز ادعا چیزی ازش ندیدی بشی!

مهندس گرامی..مدیر کل عزیز..اون فیلمی که شما دیدید اصلا ربطی به طرح ایشون نداره و فقط داره دقت دستگاه هارو نشون میده که توسط اون فانکشن فرکانس 100کیلو هرتز ارسال میشه ودر مولتی متر نشون داده میشه.بیشتر دقت کنید توی فیلم و ببینید اصلا دستگاه ایشون رو میبینید؟؟؟.اون قسمتی هم که روی اسکوپ میرن فقط میخوان شکل موج رو نشون بدن نه اینکه بشه فرکانس رو با شکل موج محاسبه کرد..پس با این محاسبه شما یعنی اون فانکشن 7 میلیونی ساخت فراسنه هم داره خطا میزنه و شما درست مگیید؟؟؟ عجیبه بخدا...دانش ما هیچ مشکلی نداره.نیازی هم نیست ببریم پیش کسی..شمایی که نمیتونی با این مسئله کنار بیای..توضیحاتی هم که دادید هیچ کس نخونده و مطمئنم فیلم رو هم هیچ کس ندیده چون اگر دیده بود صد در صد میومد میگفت که اشتباه حساب کردید. اصلا اون فیلم مربوط به دستگاه ایشون نمیشه..

شنبه 8 آذر1393 - 1:06pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

saeeed60h نوشته است:
اقا حمید این اختلافی که تو تصویر دیده میشه تو موج مربعی ،میتونه به علت خروج موج از ایسی امپلی موبایل باشه. این مشکل میتونه در موج سینوسی نباشه.
اگه میشد که خروجی مربعی رو از سی پی یو و قبل از ورود به امپلی گرفت اونوقت نتیجه این نمیشد.

اگه مشکل از آی سی آمپلی باشه راهی برای تصحیحش هست؟ اما اینجور که از فیلم آقا حمید قابل استنباط هست مشکل از فرکانس های تولید شده توسط موبایله نه خروجی آمپلی! یعنی باید منبع تولید فرکانسی پیدا کنیم که جایگزین موبایل و نرم افزار بشه که بتونه فرکانسهای دقیق تولید کنه که بتوان بعنوان یه مکمل دقیق ازش استفاده کرد!

شنبه 8 آذر1393 - 1:11pm
استادیار
استادیار
آواتار کاربر

مهندس حمید عزیز پست های شما منو اینجوری ( @-) ) کرده چه برسه به بقیه
خواهشم از شما اینه که مختصر و مفید بنویسید و این همه طومار می نویسید چرا؟

از بقیه دوستان هم خواهشم اینه که تمسخر و حاشیه رو بزارن کنار و سریع پیش داوری نکنن ممنونتون میشم.
مهندس حمید عزیز شما هم لطفا با شخصیت دیگران بازی نکنید و تحقیر رو از پستهاتون بزدایید والا ما هم بلدیم تحقیر کنیم و به ریش دیگران بخندیم.

البته اگه میخواهید نتیجه ای حاصل شود.

مهندس حمید عزیز با وجود اینکه خسته بودم و دفعه اول از رو پست شما رد شدم(ماشالله کم می نویسید حوصله برای آدم نمیزاره!)
اما با مرور چندین باره پست شما مختصرشو اینجا مینویسم.

فرمول ساده محاسبه F=1/T
---------------------------------
تقسیم بر 2 برای محاسبه قسمت مثبت
--------------------------------

مثال آورده شده توسط شما:
F=100010
خوب T رو طبق این محاسبه میکنیم : 1/100010/2
میشه 4.9995
این برای قسمت مثبت محاسبه شده
-----------------------------------------------------
حال شما میایید دوباره از روی خانه های اسکوپ این فرکانس رو بدست میارید:
طبق محاسبه و شمارش شما برای قسمت مثبت
T=5.4
حال محاسبه فرکانس : (2*5.4)/1
میشه 92592
------------------------------

خیلی جالبه اینچنین محاسبه ای :-\

اما نکته مهم این پست شما که تقاضا میکنم بار دیگر به پست خودتون توجه کنید

اولا فیلم دوم مربوط به فانکشن ژنراتور هست نه ردیاب 35 و نه فانکشن ایشون
دوما در فیلم دوم شکل موجی که شما محاسبه کردید و مربوط به فانکشن ژنراتور هست مربوط به فرکانس 100010 هست
درحالیکه در فیلم اولی فانکشن آقای مارتین فرکانس 100100 رو به اسکوپ داده نه 100010

شما اینجا یه کم درهم برهمش کردید.متاسفانه یا خوشبختانه اینقدر مینویسید کسی توجه نمیکنه!!!

این عکس هم که شما از روی اون خونه هارو شمردید مربوط به فانکشن ژنراتور هست نه فانکش ایشون
پیوست:
AAAA.jpg

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

آخرین بار توسط Kani در شنبه 8 آذر1393 - 1:21pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 8 آذر1393 - 1:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

mehran1545a نوشته است:
saeeed60h نوشته است:
اقا حمید این اختلافی که تو تصویر دیده میشه تو موج مربعی ،میتونه به علت خروج موج از ایسی امپلی موبایل باشه. این مشکل میتونه در موج سینوسی نباشه.
اگه میشد که خروجی مربعی رو از سی پی یو و قبل از ورود به امپلی گرفت اونوقت نتیجه این نمیشد.

اگه مشکل از آی سی آمپلی باشه راهی برای تصحیحش هست؟ اما اینجور که از فیلم آقا حمید قابل استنباط هست مشکل از فرکانس های تولید شده توسط موبایله نه خروجی آمپلی! یعنی باید منبع تولید فرکانسی پیدا کنیم که جایگزین موبایل و نرم افزار بشه که بتونه فرکانسهای دقیق تولید کنه که بتوان بعنوان یه مکمل دقیق ازش استفاده کرد!

اقا مهران در مورد موج مربعی این شکلی هست تو موج سینوسی همه چیز درسته. شما نگران نباشید.

شنبه 8 آذر1393 - 1:17pm
مدیر کل
مدیر کل

سعید جان شما ایا مطمئنی اون اختلاف بخاطر آیسی آمپلی موبایل هست؟ اون هم اینقدر میزان مشخص؟! با میتونه یا نمیتونه کسی کار فنی انجام نمیده! موضوع اینه که این مشکل روی خروجی داره اتفاق میفته و وجود داره. خودمونو نمیتونیم زیاد گول بزنیم. در عین حال اگر توجه میکردین عرض کردم این نوسان در موج سینوسی هم وجود داره ولی اندازه گیریش بلحاظ نبود لبه های قابل علامتگذاری روی اسکوپ بسیار مشکل هست. باز هم خاطرتون باشه اوایل تاپیک مکمل هم که بررسی کرده بودم اشاره کردم با اینکه عدد فرکانس دقیق نشون میده ؛ ولی موج نوسان داره! همه اینها رو فکر کنم صحبت کردیم. فقط یک نفر با اسکوپ خوب و کمی دقت و صبر و حوصله لازمه تا بررسی کنه.
ببین سعید جان تا اخر دنیا هم باشه میگم ؛ موج پایدار با میکرو اتمگا16 دقتش حداکثر 62.5 نانو ثانیه هست! نه 0.1 نانو ثانیه. میکرو سخت افزاریه که محدودیت خودش رو مثل همه قطعات دیگه داره. شما نمیتونی کار یک ابرکامپیوتر رو ازش بگیری و بهش بگی خب شما که داری با 16 مگاهرتز کار میکنی میشه با ریزولوشن 10 گیگاهرتزی به من کار بدی؟! این از بدیهیات و یک بحث الفبایی در علم دیجیتال هست. این شاید بشه و نشه اصلا نداره! حالا در این الگوریتم ها کاری میکنن سیکلهای نامیزون رو جوری ترکیب میکنن که فرکانس دقیق در میاد. اما این دقت فرکانس به قیمت نامساوی بودن سیکلهای مختلف موج هست. نمونش رو در فیلم شماره 2 دیدین دیگه فیلم خودشون بود قابل انکار هم نیست که چند هزار هرتز موج خطا داره! برای همین هم فقط باید به فرکانس متر تکیه کرد. وگرنه فرار کردن از اسکوپ برای کسی که فنی باشه و اهل علم الکترونیک باشه کاملا بی معنیه! تکیه بر مولتی متر اصولا کار مبتدی هاست. بهرحال بعضی چیزها واقعا غیر ممکن هستن. اگر من با آدمهایی طرف بودم که سواد کافی داشتن داستان این نبود. کما اینکه اگر شما حرف من رو قبول نمیکنین ؛ خب چرا نمیتونین ردش کنین؟ من از این ناراحت میشم که مشخصا ته دلتون حرف رو قبول نمیکنین ولی هیچ دلیلی برای رد صحبتهای من هم نمیارین! خب آیا این شیوه جدید بحث فنی و علمیه؟ من از اون دوستمون پرسیدم خب شما چطور از محدوده پالس ساعت میکرو عبور کردی ؛ اولش میگه محرمانست و مهندسین اتمل میدونن. توی فیلم دقت کنین میگه ببینین بدون مهندسین اتمل ما این کار رو کردیم! شما رو به خدا ببینین ما با چه خیمه شب بازی های مضحکی توی یک بحث فنی و جدی باید مواجه باشیم! هر کسی ذره ای عقل و دانش داشته باشه و موضوع رو دنبال کنه به همه چیز پی میبره. بقول معروف در خانه اگر کس است یک حرف بس است. اما اگر نیست دیگه هزار تا حرف هم بزنی فایده نداره. طرف چند ماه رفته روی مخ تمام نفرات مهم و کلیدی انجمن بخصوص در بحث ردیابی کار کرده ؛ آمادشون کرده ؛ همه رو بنوع جالبی اینجا مقابل ما قرار میده ؛ هر روز از چند طریق خصوصی باهاشون در ارتباط هست ؛ حالا ایشون با این کارها و با این کلک زدنها احیانا قصد خیر دارن؟! مشخصه که نه. هر کسی میفهمه.
اما مقایسه انکاری که بنده در مورد طرح ایشون میکنم با حرف جناب ناصر واقعا من رو از شما هم کلا نا امید کرد! دوست من این چه مقایسه ای هست؟ اولا ناصر شاید هزار تا حرف بزنه! شما چند تاش رو قبول میکنی؟ ولی از من تا حالا خداییش چند مورد حرف چرت و پرت یا غلط یا ادعای بیخودی دیدین؟ اینکه میگم باید از امثال شما قطع امید کرد بخاطر همینه! کارنامه افراد رو اصلا نگاه نمیکنین. ظاهرا حافظه خوبی هم ندارین. من رو میذاری کنار ناصر آخر هم حرف یک شیاد تازه وارد رو باور میکنین! سوال من اینه ؛ با این بی خردی ها کدوم ما در نهایت سود میبریم؟ تنها راه چاره فقط بکار انداختن عقله! نه دل سپردن به این و اون. بنده کجا گفتم ردیاب تصویری دارم؟؟؟ واقعا چیزهایی میگین آدم میمونه! گفتم روی سنس الکترونیکی ردیاب کار کردم جواب نداد!!! واقعا حال شما خوبه که برداشت دیگه کردین؟ یا همون ناصر که هیچی نشده سوژه درست کرد! اقا مثل اینه بگم میخواستم برم مریخ خب نشد! چیزی که نشد نشده دیگه ادعایی در موردش مطرح نیست.

شنبه 8 آذر1393 - 1:32pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
این موضوع قفل شده است. نمی توانید پستی را ویرایش و یا پاسخی ارسال کنید.   [ 396 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 ... 40  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 30 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure