انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : چهارشنبه 5 اردیبهشت1403 - 3:21pm

پاسخ به موضوع  [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 71  بعدی
 ردیاب مود آزاد XS PLUS 
نویسنده پیغام
کاربر فعال
کاربر فعال

من هنوز اندر خم یک کوچه ام
متاسفانه جایی نیست که بشه این چوک رو پیچید یا فریتش نیست یا سیم لاکی 0.1 !!!!
دوستان راهنمایی کنن چطور جورش کنم؟؟؟؟

یکشنبه 30 مهر1396 - 8:36pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام.جناب من با ردیابهای زیادی کار کردم طراح گفت زیر خاک فقط میزنه خب گفتم اکی منم رفتم اجناسی رو که دفع کرده بودم چند وقتیه هم با توماسی هم با ال هیچ کاری نکرد من صبرم زیاده نمیتونم تند برخورد کنم باید ببینیم چی میشه اخرش.باز مد شده میگن اکسپوفر هم خوب جواب داده اما خب ما اینجا جمع شدیم که یک چیزی بسازیم

جوابی بده مثلا زدیاب 35 واقعا داره جواب میده هر طوری تست بگیرید هیچ حرفی توش نیست حتی بچهای که با توماسی روی ردیاب 35 کار کردم خیلی قشنگ میره روی هدفشون و ایست میکنه اما راستش من این ردیابو که ساختم خیلی باهاش کار کردم ولی نتیجه بخش نبود

یکشنبه 30 مهر1396 - 9:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sat57 نوشته است:
سلام.جناب من با ردیابهای زیادی کار کردم طراح گفت زیر خاک فقط میزنه خب گفتم اکی منم رفتم اجناسی رو که دفع کرده بودم چند وقتیه هم با توماسی هم با ال هیچ کاری نکرد من صبرم زیاده نمیتونم تند برخورد کنم باید ببینیم چی میشه اخرش.باز مد شده میگن اکسپوفر هم خوب جواب داده اما خب ما اینجا جمع شدیم که یک چیزی بسازیم

جوابی بده مثلا زدیاب 35 واقعا داره جواب میده هر طوری تست بگیرید هیچ حرفی توش نیست حتی بچهای که با توماسی روی ردیاب 35 کار کردم خیلی قشنگ میره روی هدفشون و ایست میکنه اما راستش من این ردیابو که ساختم خیلی باهاش کار کردم ولی نتیجه بخش نبود

شما توقع دارید طرحی که در حد و اندازه ردیاب 35 هست رو کسی عمومی کنه که امثال منو شما به رایگان بسازیم؟؟؟
بخاطر عمومی کردن همین طرح هم باید آقا مجتبی رو دعا کنیم

یکشنبه 30 مهر1396 - 9:52pm
کاربر فعال
کاربر فعال

عزیزم من حرف از توقع زدم؟ من گفتم طلب دارم؟ جواب تست رو گفتم من هیچ وقت از هیجکس توقعی نداشتم میتونید پستهای که تا حالا دادم هم مطالعه کنید

من بابت زحماتی که جناب مجتبی کشیدن تشکر کردم ! سعی کنید ارامش خودتون رو حفظ کنید !!!

یکشنبه 30 مهر1396 - 10:37pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

sat57 نوشته است:
عزیزم من حرف از توقع زدم؟ من گفتم طلب دارم؟ جواب تست رو گفتم من هیچ وقت از هیجکس توقعی نداشتم میتونید پستهای که تا حالا دادم هم مطالعه کنید

من بابت زحماتی که جناب مجتبی کشیدن تشکر کردم ! سعی کنید ارامش خودتون رو حفظ کنید !!!

من آرومم دوست من :D
جوابی بده مثلا ردیاب 35 واقعا داره جواب میده هر طوری تست بگیرید هیچ حرفی توش نیست حتی بچهای که با توماسی روی ردیاب 35 کار کردم خیلی قشنگ میره روی هدفشون و ایست میکنه اما راستش من این ردیابو که ساختم خیلی باهاش کار کردم ولی نتیجه بخش نبود
اگه این توقع نیست پس چی هست؟؟شما توقع داری که این ردیاب هم مثل 35 که یک طرح تجاری هست جواب بده و مثل اون بی نقص باشه

یکشنبه 30 مهر1396 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

وای تسلیم اقا ببخشید اگه بد برداشت بود من بابت حرفم عذرخواهی میکنم. حالا این بحثهای ما سر اینه نباشه که چی شد چی گفتیم.بحث این باشه چطور باید جواب

خوبی بگیریم چون حتما طراح جناب مجتبی تستهای کردن و ما اپراتوریشو بر عهده بگیریم در هر صورت اگه بی احترامی به شخص یا عموم کردم معذرت میخوام به ویژه

از خود شخص شما دوست عزیزم...

یکشنبه 30 مهر1396 - 11:10pm

zanlog نوشته است:
من هنوز اندر خم یک کوچه ام
متاسفانه جایی نیست که بشه این چوک رو پیچید یا فریتش نیست یا سیم لاکی 0.1 !!!!
دوستان راهنمایی کنن چطور جورش کنم؟؟؟؟

دوست عزیز برا سیم لاکی و هسته فریت یه سر به این سایت بزن بعد جستجو کن
http://www.roboeq.ir

یکشنبه 30 مهر1396 - 11:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

من یه سیستم اسپوفر اماده باکس شده دارم بدون باطری و دسته ۱۰۰ تومن میفروشم و این مبلغ برا خودم تموم شده علتش یخوام تو یه طرح جدیدی درستش کنم خیلی هم خوب و با سلیقه جمع شده.
خواستید تلگرام عکس میدم
۰۹۳۵۵۲۰۲۸۰۷

دوشنبه 1 آبان1396 - 9:58am
YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام دوستان منظور از فرکانس حفره مثلا ۷۰۰ ،فرکانس تونل تو خالی هست یا یه جایی مثل قبر که کندن ودوباره پرکردن؟

سه شنبه 2 آبان1396 - 7:38am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

خوب مثل اینکه به امید خدا اینجا هم تعطیل شد خسته نباشید دوستان
بریم سراغ یه ردیاب دیگه

جمعه 5 آبان1396 - 9:16am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 709 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 ... 71  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 16 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure