انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 10 فروردین1403 - 12:52pm

پاسخ به موضوع  [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 192  بعدی
 ادامه ای کاش ... 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

hafez نوشته است:
استاد رستم خوشحالم که دوباره تو جمع فلزجو میبینمتون
انشالله که ما جزوه اون دسته دشمنان نباشیم

شما که سر دسته دشمنای من هستید چون پای منو اینجا باز کردی :x : :)) :)) :)) :))
جدی نگیری شوخی کردم

جمعه 6 آذر1394 - 10:12pm

ممنونم استاد رستم بخاطر پاسخ
استاد در این میان حفره ها از نظر فیزیکی چه وضعیتی دارند ؟ منظورم فرکانس حفره و انرژی میدانی که ایجاد میکنند .

جمعه 6 آذر1394 - 10:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

reza123456 نوشته است:
ممنونم استاد رستم بخاطر پاسخ
استاد در این میان حفره ها از نظر فیزیکی چه وضعیتی دارند ؟ منظورم فرکانس حفره و انرژی میدانی که ایجاد میکنند .

خواهش میکنم دوست من
حفره ها باعث ایجاد چاله های مغناطیسی میشن و خود این چاله ها میتونن انتن در حال تعامد رو صرفا به خاطر تغییر تعامد انتن با میدان مادر تغییر بدن
اگر یک فرکانس 25 هرتز رو انتنتون باشه (یا با سیگنال ژنراتور و یا تماس دست با انتن برای گروه خونی o و یا با پای پیاده برای هر گروه خونی) قابل اسکن است

جمعه 6 آذر1394 - 10:55pm
کاربر فعال
کاربر فعال

شب همگی خوش

رستم عزیز باز سوال دارم

درمورد زاویه 18 درجه و از ساعت 9 تا 3 رو بصورت دستی و با چشم ما نمیتونیم دقیق اعمال کنیم جز اینکه یا روی سه پایه و استپ موتور قرار بگیره و با فرمان میکرو هر 18 درجه اسکن کنه یا اینکه بصورت دستی و به روش تریگر عمل کنیم و فقط نقطه ای که میگیریم رو اسکن و روی LCD آشکار کنه.

در عمل تریگر میتونیم تعداد وسیعی نمونه برداری کنیم. البته روش دومی راهتتر هستش شما کدام رو پیشنهاد میدید.

همه آنچه را میبینی نصفشو باور کن و هیچ یک از آنچه را که میشنوی باور نکن

شنبه 6 آذر1394 - 12:14am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

هادی مگنت نوشته است:
شب همگی خوش

رستم عزیز باز سوال دارم

درمورد زاویه 18 درجه و از ساعت 9 تا 3 رو بصورت دستی و با چشم ما نمیتونیم دقیق اعمال کنیم جز اینکه یا روی سه پایه و استپ موتور قرار بگیره و با فرمان میکرو هر 18 درجه اسکن کنه یا اینکه بصورت دستی و به روش تریگر عمل کنیم و فقط نقطه ای که میگیریم رو اسکن و روی LCD آشکار کنه.

در عمل تریگر میتونیم تعداد وسیعی نمونه برداری کنیم. البته روش دومی راهتتر هستش شما کدام رو پیشنهاد میدید.

با سلام
هر دو روش امکان پذیره ولی روش دستی بهتره
برای استارت شما فرستنده اسکالر رو که جناب امیر خان زحمتشو کشیدن ساختید امواج رو بفرستید و با انتن دریافت کنید
منتظر نتیجه هستم
موفق باشید

شنبه 7 آذر1394 - 9:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

محل اقامت: IRAN !
سلام بر استاد رستم عزیز
عدم حضورم به معنی دنبال نکردن نیست
بخدا نقطه زن تی ال تمام وقتم رو گرفته دیشب ردیاب رو بردم یه قبرستان باستانی ، در ضمن مدار من باس و تریبلم نداره
رو مد گلد غوغا کرد ، یکجا قیچی کرد و با نقطه زن هم زدیم و فلز غیر مغناطیسی بود
تا یک متر بچه ها کندن اما به یک تخته سنگ بزرگ خوردیم و نشد
استاد عزیز
از مدار آنالوگشهم میشه به عنوان حذف کننده استفاده کرد

قسمت !

شنبه 7 آذر1394 - 12:03pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
هادی مگنت نوشته است:
شب همگی خوش

رستم عزیز باز سوال دارم

با سلام
برای استارت شما فرستنده اسکالر رو که جناب امیر خان زحمتشو کشیدن ساختید امواج رو بفرستید و با انتن دریافت کنید
منتظر نتیجه هستم
موفق باشید

ممنون استاد

امیرجان عزیز برای من فقط فیلتر گیرنده رو فرستادند

شنبه 7 آذر1394 - 12:59pm
کاربر فعال
کاربر فعال

rostam نوشته است:
هادی مگنت نوشته است:
شب همگی خوش

رستم عزیز باز سوال دارم

با سلام
منتظر نتیجه هستم
موفق باشید

ممنون استاد

امیرجان عزیز برای من فقط فایل پروتئوس فیلتر گیرنده مدار آقای نیکلاس رو فرستادند

آخرین بار توسط هادی مگنت در شنبه 7 آذر1394 - 1:17pm ویرایش شده است، در کل 1 بار ویرایش شده است.

شنبه 7 آذر1394 - 1:02pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام بر دوستان گل و نابغه.من در ساخت ردیاب هیچ تجربه ای ندارم و میخوانم اینو درست کنم اما چند ابهام برای من وجود داره و اونا این هستند که اون سیم هایی که به زمین وصل میشن به کجای مدار باید متصل کنم و همینطور آنتن های L شکل بهکجا دوم اینه که شما گفتین از حالت سلکتور به منو تبدیل کردین که من روی مدار جایی برای دگمه فشاری (جویزتیک)نمیبینم.سوم نحوه وصل آنتن های Lشکل هست که چطور باید ساخته شوند.خواهشا از چند بعد مدار و آنتن ها و هرچیزی که به این مدار لازم هست عکس بزارین .لطفا با تشکر

شنبه 7 آذر1394 - 1:04pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: El.Dorado
از بازگشت دوباره مهندس رستم بسیار مسروریم
از مدیریت انجمن هم کمال تشکرو دارم

یا علی گفتیم و عشق آغاز شد

شنبه 7 آذر1394 - 1:38pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1911 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 89 , 90 , 91 , 92 , 93 , 94 , 95 ... 192  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 56 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure