انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : پنج شنبه 6 اردیبهشت1403 - 4:26am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سیوان نوشته است:
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام زحمت کشان انجمن راجع به این ردیاب چند سوال داشتم خواهشاً جواب بدید اگه در جای ثابت ردیاب را قرار دهیم طوری که ردیاب را با دست نگیریم بازهم ردیاب کار خواهد کرد یا حتما باید با دست ردیاب را بگیریم؟و سر دوتا سیمی که به ردیاب وصل میشه باید به دسته اتصال داشته باشه یا خیر؟ و برای چرخیدن راحتتر آنتنها گفتید از بلبرینگ استفاده کنیم حال شماره بلبرینگ مورد استفاده چنده؟خیلی ممنون

دوست عزیز تا تو دست نباشه حرکتی نداره صفحه 47 این تاپیک رو مطالعه کنید دوستمونm6300 این سوال رو پرسیدن
در رابطه با سوال دوم شما ، به نظر من که خودم تست کردم به دسته ها اتصال داشته باشه یانه فرقی نمیکنه مهم اینه که دسته ها عایق باشه و با دستتون اتصال نداشته باشه . وسوال سوم شما بلبرینگ 624 یا هر بولبرینگ با قطر داخلی 4 میلیمتر :-Q :x

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست

پنج شنبه 7 خرداد1394 - 11:11pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
ariyasad نوشته است:
درود بر همه شما عزیزان،من سه ساعت تمام کل گزارشات مربوط به ردیاب موبایل را خوندم،مهندس عزیزمان اقای محمد ،مشکل کار به نظر من فقط در نظر نگرفتن این نکته است که نود در صد از کاربران و اعضا نه رشته تحصیلیشون با شما همخونی داشته نه کار وتجربه شما را دارن،در مورد خودم که باید عرض کنم صفر صفر هستم،ولی چنان عاشق کار شما شدم که دنبال یه راهی میگشتم که ساختن انتنها را شروع کنم ،مهندس عزیز کافیه چند دقیقه وقت بزاری و یه فیلم تهیه کنی مثل آموزش آشپزی(قصد جسارت ندارم)و با مواد و لوازم کار و طرز ساخت مو به مو هر قسمت ما را یاری کنی،خدا شاهده با این که هنوز ۲۴ساعت نشده که عضو شدم فوق العاده لذت بردم از انجمن،پیروز پیروز پیروز و همیشه سربلند باشید

سلام و درودبرشما دوستان عزیز @};-
دوست عزیز به فلزجوخوش اومدید، فیلم لازم نیست ! شما اگر به انجمن آنتن‌ها سربزنید و تاپیکهای دیگه رو مطالعه کنید متوجه ساختش خواهید شد. درتاپیکهای زیر دوستان اکثرا ازچند نوع آنتن ساختند طرز ساختش روهم توضیح دادن، موفق باشید.
viewtopic.php?f=35&t=1368&start=0
viewforum.php?f=35

جمعه 8 خرداد1394 - 6:07am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
سیوان نوشته است:
سلام و عرض ادب دارم خدمت تمام زحمت کشان انجمن راجع به این ردیاب چند سوال داشتم خواهشاً جواب بدید اگه در جای ثابت ردیاب را قرار دهیم طوری که ردیاب را با دست نگیریم بازهم ردیاب کار خواهد کرد یا حتما باید با دست ردیاب را بگیریم؟و سر دوتا سیمی که به ردیاب وصل میشه باید به دسته اتصال داشته باشه یا خیر؟ و برای چرخیدن راحتتر آنتنها گفتید از بلبرینگ استفاده کنیم حال شماره بلبرینگ مورد استفاده چنده؟خیلی ممنون

درودبرشما @};-
دوستانی که علاقه مند به ردیابی وآنتن زدن هستید بهترین وکم هزینه ترین راه خرید آنتن‌های تمام برنجی از آقا مجتبی مدیر این انجمن هستند. دوستان تبلیغ نمیکنم قبلا خودم این اشتباه روکردم وهزینه های اضافی وقطعات اشتباه خریدم خلاصه تا ساختم تقریبا 2 برابر قيمت خرید برام هزینه برداشت پس شماهم این اشتباه رو نکنید.
هزینه اضافی همین مورد مثلآ سیوان عزیز شما فرمودید بلبرینگ!
از بلبرینگ برای آنتنهای قدیمی استفاده میشد و چون جنس بلبرینگ از آهن بود باعث خطاهای زیادی در ردیابی میشد ودرنهایت حذف شدو الان جنس آنتنهای آقامجتبی تمام برنجی وحتی خوراکی هم هست. امیدوارم دوستان منظور و متوجه حرفهام شده باشن :ymhug:
این هم تاپیک آنتنهای آقامجتبی عزیز
viewtopic.php?f=17&t=1821

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 8 خرداد1394 - 7:11am
آواتار کاربر

سلام به همه دوستان
من نتونستم میل برنجی آلمانی پیدا کنم و به همین خاطر از تولید ملی استفاده کردم
که مثل کشور عزیزمان ایران پا بر جا بود و تکون نمی خورد
نا امید نشدم دو تا آنتن گیر اوردم که جفتش شد 15000 تومان
با وجود این که نتونستم تعادل برقرار کنم و کل وزنش اومد سمت نوک آنتن:
چنان جنسها رو میزنه " جنسها خودشون میگن دمت گرم :D

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

شنبه 9 خرداد1394 - 5:10pm
کاربر فعال
کاربر فعال

pishro26 نوشته است:
سلام به همه دوستان
من نتونستم میل برنجی آلمانی پیدا کنم و به همین خاطر از تولید ملی استفاده کردم
که مثل کشور عزیزمان ایران پا بر جا بود و تکون نمی خورد
نا امید نشدم دو تا آنتن گیر اوردم که جفتش شد 15000 تومان
با وجود این که نتونستم تعادل برقرار کنم و کل وزنش اومد سمت نوک آنتن:
چنان جنسها رو میزنه " جنسها خودشون میگن دمت گرم :D

وای این دیگه چیه @-) X_X

شنبه 9 خرداد1394 - 6:12pm
کاربر فعال
کاربر فعال

shayanii نوشته است:
سیوان نوشته است:

درودبرشما @};-
دوستانی که علاقه مند به ردیابی وآنتن زدن هستید بهترین وکم هزینه ترین راه خرید آنتن‌های تمام برنجی از آقا مجتبی مدیر این انجمن هستند. دوستان تبلیغ نمیکنم قبلا خودم این اشتباه روکردم وهزینه های اضافی وقطعات اشتباه خریدم خلاصه تا ساختم تقریبا 2 برابر قيمت خرید برام هزینه برداشت پس شماهم این اشتباه رو نکنید.
هزینه اضافی همین مورد مثلآ سیوان عزیز شما فرمودید بلبرینگ!
از بلبرینگ برای آنتنهای قدیمی استفاده میشد و چون جنس بلبرینگ از آهن بود باعث خطاهای زیادی در ردیابی میشد ودرنهایت حذف شدو الان جنس آنتنهای آقامجتبی تمام برنجی وحتی خوراکی هم هست. امیدوارم دوستان منظور و متوجه حرفهام شده باشن :ymhug:
این هم تاپیک آنتنهای آقامجتبی عزیز
viewtopic.php?f=17&t=1821

دوست عزیز این دستها خوبن من خودم استفاده میکنم در کل راضیم جواب هم میده اما بخاطر ضعیف بودن فرکانس موبایل و همینطور سنگین بودن وزنه تعادل انتهای میله برنجی یکم واکنشش ضعیفه ولی جواب میده،البته من از تقویت کننده مثل امپلی استفاده نکردم

شنبه 9 خرداد1394 - 6:17pm
کاربر فعال
کاربر فعال

دوستانی که تو قسمت اتصال سیم به فیش ۱ به ۲ مشکل دارن،این فیش اماده تو بازار هست میتونین تهیه کنید و راحت به دستها وصل کنید حتی اگه فیش به خروجی موبایل نمیخوره باز برای اون هم تبدیل هست،اما بعضی از سیمها کیفیت ندارن حتما در موقع خرید تست کنید،یه موسیقی پخش کنید و فیش رو به خروجی هندزفری موبایل وصل کنید اگه صدا قطع شد حله @};- ،یا حق

شنبه 9 خرداد1394 - 6:23pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سلام دوستان عزیز ببخشید یک نفر میگفت این ردیاب تا برد یک متر و عمق ۸۰سانتی کاره میکنه و خیلی ضعیفه آیا این گفته صحت داره؟و تا حالا کسی این ردیاب را تست کرده؟

دوشنبه 11 خرداد1394 - 1:33pm
کاربر فعال
کاربر فعال

سیوان نوشته است:
سلام دوستان عزیز ببخشید یک نفر میگفت این ردیاب تا برد یک متر و عمق ۸۰سانتی کاره میکنه و خیلی ضعیفه آیا این گفته صحت داره؟و تا حالا کسی این ردیاب را تست کرده؟

سلام دوست عزیز اگر دسته خوب باشه و پردازنه گوشی خوب باشه جواب میده،من جایی رفتم که قبلا با ردیاب شرکتی و نقطه زن پالسی علامت گذاشته بودن چوب فرو کرده بود تو زمین، یکی ازدوستان به اصرار منوبرد با ردیاب موبایلی گرفتم دقیقا همون نقطه رو و با جی پی ۵۰۰۰ خیلی راحت فهمیدم که ذراته و خطا بود،در کل هرجا ردیابایه شرکتی میگیرن اینم میگیره تا ۳۰ متر هم شعاع میزنه در کل نقطه زنی دقیق نداره خطا داره ولی از هیچی بهتره

دوشنبه 11 خرداد1394 - 5:24pm
کاربر فعال
کاربر فعال

ممنون آقا حبیب من از تبلت با آندروید۴/۲استفاده میکنم و برای آنتنها هم در شهر ما میله برنجی ۴میل وجود ندارد و از۳میل استفاده کنم مشکلی نداره؟خیلی ممنون

دوشنبه 11 خرداد1394 - 11:43pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 71 , 72 , 73 , 74 , 75 , 76 , 77 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 29 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure