انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : جمعه 7 اردیبهشت1403 - 10:07pm

پاسخ به موضوع  [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 95  بعدی
 فانکشن دیجیتال برای ردیاب 
نویسنده پیغام
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
سلام دوستان میخواستم اگه امکانش هست فیوز بیت های این مدارو رو توی برنامه بسکام اینجا بزارید ممنون میشم ازتون

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

یکشنبه 19 بهمن1393 - 7:27pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: ايران
اساتید یا وقت ندارن یا قابل نمیدون جواب بدن :\

ترس باعث ميشود كه بسياري از مردم به روياهايشان نرسند

شنبه 25 بهمن1393 - 8:48pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

داداش قایل فینالی که گذاشتید نه پارت لیست داره نه فیوز بیتههارو
میشه لطف کنی 1چک کنی

علم اگر درثریا بود مردانی از سرزمین پارس بدان دست پیدا میکردن

پیامبراکرم(ص)

جمعه 8 اسفند1393 - 8:22pm
YIM
کاربر فعال
کاربر فعال
آواتار کاربر

با تشکر از اساتید عزیز منم میخام این ردیابو بسازم ولی چیز زیادی از الکترونیک سر در نمیارم فردا قطعاتشو میگیرم لطفا هر کدوم از دوستانم که این مدارو ساختن ما رو هم از راهنمایی هاتون بهره مند کنید @};-

بسیاری از ناکامی ها ناشی از این هست که هنگام تسلیم شدن نمیدانید چه حد به موفقیت نزدیکید (توماس ادیسون)

یکشنبه 10 اسفند1393 - 1:30pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

سلام اساتید محترم یکی نیست منو در تنظیم فیوز بیت این فانکشن با پروگرامر TNM2000 راهنمایی کنه ؟

عکس از منو تنظیمات فیوز بیت ها در TNM2000

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 15 اسفند1393 - 3:38pm

جاوید نوشته است:
نقل قول:
نقل قول:
درود بر شما
سهیل جان روش شما برای حذف مگنت یا ذرات با موج مربعی چگونه هست یا اینکه برای حذف ترکیبی از امواج استفاده میکنید

جاوید جان شما استاد مایید.

بنده ردیابی نمیکنم. با دیوتی سایکل حدود 1 الی 5 درصد میشه اهداف ریز رو حذف کرد. روش ترکیب با موج سینوسی هم بنده تست نکردم ولی طبق گفته دوستان در انجمن کار میکنه. روش سه انتنه هم به شرط ساخت دقیق خوب جواب میده.

درود بر شما
منظور از شما از اهداف ریز خوذ فلز هست یا ذرات و مواد معدنی هست.روش سینوسی صد درصدی جواب میده منتهی ولتاز باید بالا باشه و ولتازی که سینوسی و بالا باشه به این سادگی نمیشه به اون دسترسی پیدا کرد.در اخرین تستی که کردم با ولتاز 130 ولت سینوسی کامل 4 کیلو اهن ربا را در 10 متری روی خاک حذف میکنه و دارم سعی میکنم که ولتاز را حدودای 300 ولت برسونم البته اگه امکان پذیر باشه اینکه حداکثر ولتازی که ما لازم داریم چقدر باید باشه هم هنوز روشن نیست و مدتی هست که دارم روی این کار میکنم تا ببینم نتیجه چی میشه

استفاده از دو موح با دو فرکانس یکی مگنت و دیگری فرکانس فلز مورد نظر میشه مگنت را حذف کرد ولی این طرح به عموم گویا جواب نمیده
طرج بهرام هم استفاده از موج مربعی و مدوله شده و استفاده از فرکانس فلز مورد نظر و فرکانس مگنتی هست که برای هر فردفقط باید جواب بده که باز هم این طرح به عموم یکسلن جواب نمیده و هر کس باید فرکانس مگنت خودش را پیدا کنه
روش شما هم که استفاده از دیوتی سایکل موج مربعی زیر 5 درصد هست که شما میتونید با تستهای بیشتر توان این طرح را مشخص کنید که ارزش کار داره یا نه
روشهای دیگه هم ممکنه که پیدا بشه اما روشی ارزش داره که برای همه جواب یکسان بده

:-BD

چهارشنبه 20 اسفند1393 - 8:02pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان این مدار رو بنده هم ساختم بشکل توماسی دو انتنه چون فکر میکنم با ۳ انتن دستگاه گیج بشه دوستان لطفا در مورد انتنها اگر تجربه ای دارن دریغ نکنن با تشکر

چهارشنبه 27 اسفند1393 - 3:51pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سلام این هم ردیاب بنده که وقتی از کنار فلز رد میشم مثل اهن ربا انتنها رو به سمت هدف جذب میکنه واقعا عالیه :ymhug: :ymhug:

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 29 اسفند1393 - 2:28pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: بهشت ایران
به به عجب چیزی ساختی مهندس جان دمتگرم

جمعه 29 اسفند1393 - 3:36pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

reza68 نوشته است:
به به عجب چیزی ساختی مهندس جان دمتگرم

خواهش میکنم حاجی قابلی نداره

جمعه 29 اسفند1393 - 4:51pm
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 942 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 65 , 66 , 67 , 68 , 69 , 70 , 71 ... 95  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر عضو شده ای موجود نیست. و 32 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure