انجمن تخصصی فلزیاب و ردیاب
تاریخ : سه شنبه 4 اردیبهشت1403 - 10:35am

پاسخ به موضوع  [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 157  بعدی
 ردیابی با موبایل ساخته ایران 
نویسنده پیغام

با سلام خدمت تمامی دوستان و خصوصا اساتید گرانقدر
واقعا دست مریزاد و احسنت ورحمت به شیری که خوردید،دمتون گرم واقعا عالی بود و پس از حدود ده هزار تومن که وسایل رو اماده کردم، ردیاب رو اماده و بعد از راه اندازی واقعا تعجب کرده بودم.
ممنون
راستی یک دستگاه مولد (ژنراتور) انواع فرکانس ها و پالسها، سیگنال ها از هرتز تا مگاهرتز موجود دارم، راهنمایی میکنید چگونه میتونم ازش استفاده کنم.
سعی میکنم عکسش رو هم بفرستم
بازم ممنون

جمعه 8 اسفند1393 - 4:24am

متاسفانه نتونستم عکسش رو بگذارم ولی این ادرس لینک مربوط به همین مدل دستگاه بنده میباشد،پیشاپیش از زحمت به وجود امده عرض پوزش دارم.
store.gvits.com/products/leader-lfg-1310-function-generator

جمعه 8 اسفند1393 - 6:00am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: همه جای ايران سرای من است
saberi1534 نوشته است:
متاسفانه نتونستم عکسش رو بگذارم ولی این ادرس لینک مربوط به همین مدل دستگاه بنده میباشد،پیشاپیش از زحمت به وجود امده عرض پوزش دارم.
store.gvits.com/products/leader-lfg-1310-function-generator

درودبرشما جناب صابری @};-
خوش اومدیدبه جمع دوستان عکسهایی که میخواید بزارید اینجا باید سایزواندازشو کوچیک کنید
درکل کیفیتش پایین باشه هم راحت آپلودمیشه وهمه میتونند ببینند
اینم عکس ژنراتور شما
موفق باشید @};-

سطح دسترسی لازم برای مشاهده فایل های پیوست شده در این پست را ندارید.

جمعه 8 اسفند1393 - 9:49am
کاربر فعال
کاربر فعال

محل اقامت: تهـــــــران
محمد نوشته است:
جناب somic839 اگه منظورت به منه که این حرفای زشته بالارو زدی یاده یه مثله حضرت سعدی می افتم و ازت ممنونم (.......).بلاخره منو تو این انجمن همه میشناسن وبی منت کار کردم تا اگه علم کمیم دارم به همه انتقال یدم.حالا اگه شما به نتیجه نرسیدی ازت پوزش میخوام که وقتتو با اطلاعاتم گرفتم.
در جواب دوست دیگه بگم منم یه سوال دارم که دانشمندا هنوز کشف نکردن اما هست.چرا زنبور از فاصله چند کیلومتری بورو تشخیص میده یا کوسه چطور از فاصله 50 کیلومتری خون رو حس میکنه و به طرفش میاد ایا تو عرض 1 ساعت خون به اون کمی به 50 کیلومتری میرسه....من که فکر نمیکنم.پس مطمئن باشید فرکانس پاش میاد وسط.

دوست عزیز محمدجان به این حرفا قراره ناراحت بشی باید بیخیال انجمن بشی بعدشم یه مثل قدیمی هست که میگه گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه تلخه!!! عده ای هم روش صحیح کارکردو نمیدونن یا توی درست کردن این روش مشکل دارن بجای سوال کردن یا تحقیق درمورد روش مذکور که بتونن خطاشونو رفع کنن بطن قضیه رو رد میکنن و شما یا یکی که ایده ای رو ارائه کرده رو متهم میکنن و با منطق نادرستشون شروع به نقد جاهلانه میکنن.اتفاقا روش شما خیلی هم خوب جواب میده وعملی هستش.این تنها حرف من نیست بلکه خیلیا اینجاگفتن اینو
پیروز و پایدار باشید یا حق

عقل سرمایه ای است که هرگز تمام نمیشود
درپناه حق سرفراز و پایدار باشید

جمعه 15 اسفند1393 - 3:31am
ICQ YIM
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

http://s6.picofile.com/file/8177145550/ ... 150727.jpg
درود

تصویر بالایی ردیابی که ساختم ولی کار نمی کنه بین لوله مسی میله انتنو عایق کردم طبق عکس ولی هیچ جوابی نگرفتم می شع دقیقتر راهنمایی کنید؟

یکشنبه 24 اسفند1393 - 4:02pm
استاد علوم غریبه
استاد علوم غریبه
آواتار کاربر

سلام دوستان
badboyعزيز شما بايد رديابتون خيلي روان باشه كه راحت عكس العمل نشون بده.
ضمنا اگه رديابتون فركانسيه بايد مطابق آموزشهاي قبلي به مدار يا موبايل وصل بشه.
و اگه خوراكيه كه بايد خوارك به آنتنها بدين.
بهرحال رديابي خيلي كار ميخواد وبايد تمرين زياد بشه.
ياحق

در این درگه
که گه کـَه کـُه و کـُه کـَه می شود ناگـه !

مشو غــّره به امـروزت
که از فــردا نِـه ای آگــه !

http://morvaridman.blogfa.com/

یکشنبه 24 اسفند1393 - 8:05pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

محل اقامت: زمین
badboy نوشته است:
http://s6.picofile.com/file/8177145550/IMG_20150315_150727.jpg
درود

تصویر بالایی ردیابی که ساختم ولی کار نمی کنه بین لوله مسی میله انتنو عایق کردم طبق عکس ولی هیچ جوابی نگرفتم می شع دقیقتر راهنمایی کنید؟

سلام،
از لوله برنجی استفاده کنید نه مسی
به جای بلبرینگ از آرمیچر استفاده کنید با این تفاوت که میله مرکزی رو تعویض کنید و برنجی بزارید
اینطوری گیرندگی بهتری خواهید داشت

امام حسن مجتبی (ع): لو سکت الجاهل لما وقع الخلاف
اگر جاهل سکوت کند اختلافی پیش نمی آید

یکشنبه 24 اسفند1393 - 8:38pm
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

درود
دوستام ممنون بابت پاسختون من طبق اموزش های انجمن پیش رفتم ردیاب خیلی هم روان هست و با برنامه هم فرکانس دادم هیچ واکنشی نداره سید جواد جان منظورتون اینه که از لوله مسی برای دسته استفاده کردم به جاش از لوله برنجی استفاده کنم ؟؟
من بین لوله مسی و انتن هیچ اتصالی نذاشتم چون با اتصال هم چک کردم جوابی نگرفتم اگع لوله مسی جواب می ده از کجا تهیه اش کنم ممنون می شم.

دوشنبه 25 اسفند1393 - 9:27am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

سید جواد نوشته است:
badboy نوشته است:
http://s6.picofile.com/file/8177145550/IMG_20150315_150727.jpg
درود

سلام،
از لوله برنجی استفاده کنید نه مسی
به جای بلبرینگ از آرمیچر استفاده کنید با این تفاوت که میله مرکزی رو تعویض کنید و برنجی بزارید
اینطوری گیرندگی بهتری خواهید داشت

سید جواد جان یعنی چی میله مرکزی رو برنجی بذارم؟ تو ارمیچر اهن ربا هستش ایا اون تداخلی ایجاد نمی کنه?

دوشنبه 25 اسفند1393 - 9:31am
کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای
آواتار کاربر

دوستان یه سوال مهم پیش می اد که ایا گوشی همراه سنسور مغناطیسی باس داشته باشه یانه لطفا اگه کسی ساخت و جواب,گرفته اسم گوشی,و مدلو هم بگه لطفا

دوشنبه 25 اسفند1393 - 10:53am
نمایش پست ها از آخر به اول:  مرتب سازی بر اساس  
پاسخ به موضوع   [ 1562 پست ]  برو به صفحه قبلی  1 ... 60 , 61 , 62 , 63 , 64 , 65 , 66 ... 157  بعدی

چه کسی آنلاین است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google و 25 مهمان

در این انجمن نمی توانید موضوع جدید ارسال کنید
در این انجمن نمی توانید به موضوعات پاسخ دهید
در این انجمن نمی توانید پست خود را ویرایش کنید
در این انجمن نمی توانید پست های خود را حذف کنید
در این انجمن نمی توانید پیوست ارسال کنید

انجمن و سایت تخصصی فلزیاب و ردیاب با حضور اساتید مجرب - طراحی و ساخت و خرید و فروش مدارات الکترونیک و کیت و نقشه مدار دستگاههای پر قدرت فلز یاب و رد یاب با قیمت مناسب - دستگاه گنج یاب و دفینه یاب و گنجیاب جهت جستجوی طلا - بهترین و قویترین طلایاب و سیستم تصویری و فلزیاب پالسی و توباکس - آموزش اپراتوری ردیاب - best site / forum for metal detector (PI, VLF, Two Box, ...) , lrl , felezyab , felez yab systems to find treasure